0912-5302651

سئو در کرج

سئو در کرج

سئو چیست؟ واژه SEO مخفف عبارت (Search Engine Optimization) به معنی بهینه سازی موتور جستجو می باشد و بهینه سازی موتور جستجو (SEO) هنر و علم گرفتن هدفمند ترافیک وب سایت از نتایج جستجوی موتورهای جستجو است.

چرا سئو مهم است؟

تقریبا ۷۰٪ از کل بازدید از وب سایت شما از طریق جستجودر گوگل ایجاد می شود و اگر ترافیک را از سایر موتورهای جستجوگر محبوب (مانند بینگ، یاهو و یوتیوب) را اضافه کنید، ۸۰ تا ۹۰ درصد از کل ترافیک یک سایت از طریق یک موتور جستجو حاصل می شود.

برای به دست آوردن یک وب سایت بهینه سازی شده برای جستجو، بسیار مهم است که نیازهای اساسی برای مشاهده آنلاین را درک کنید. چگونه می خواهید از ترافیک وب سایت کسب درآمد کنید؟ هنگامی که اهداف کسب و کار تعریف می شود، وقت آن است که یک استراتژی سئو ایجاد شود که فرصت های شما را به حداکثر برساند. هنگامی که استراتژی توسعه یافته است، می توانیم یک فرآیند بهینه سازی موتور جستجوی خلاقانه را برای رسیدن به این اهداف تجاری آغاز کنیم.

سئو کلاه سیاه

سئوی کلاه سیاه، یک عمل مجرمانه برخلاف قوانین موتورهای جستجو و سعی در گمراه کردن آنها داشته باشد، است وبرای بالا بردن رتبه سایت در نتایج جستجو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در دنیای سئو، قوانین و مقرراتی وجود دارد که می بایست رعایت شود. این قوانین علاوه بر ایجاد یک محیط مناسب و بهبود تجربه کاربری، می تواند رتبه سایت را به صورت کاملا اصولی افزایش دهد که هیچگاه دچار افت نشود. برای افزایش رتبه سایت، نیاز است که همیشه با آخرین تغییرات گوگل و تکنیک های جدید سئو، به روز باشید تا بتوانید در رتبه اول گوگل قرار بگیرید.

متاسفانه خیلی از افرادی که در زمینه سئو کار می کنند ا ز نداشتن اطلاعات مشتریان در این زمینه بهره می برند و از این تکنیک بهره استفاده می کنند و تنها به فکر سودجویی خودشان هستند و می خواهند که ره صد ساله را یک شبه بپیمایند و به طور موقت نتایج دلخواه مشتری را موقتا در سریع ترین زمان به او بدهند که نه تنها نمی توانند بلکه سخت مورد جریمه گوگل قرار می گیرند و بعد از مدتی از نتایج گوگل حذف میشوند(در اصطلاح پنالتی می شوند).

سئو کلاه سیاه

متخصصان ما یک رویکرد جامع برای SEO شما دارند. ما درک و متعهد به یک استراتژی متوازن از محتوای عالی، بهینه سازی فنی در صفحه، ساختن و به دست آوردن یک نمایه عالی لینک، گسترش وبلاگ نویسی و فعالیت های رسانه ای یکپارچه اجتماعی هستیم.

خدمات و استراتژی های ما برای بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو

– بهینه سازی صفحه

ما هر صفحه وب سایت شما را هدفمند و با تمرکز بر محتوا، لینک های داخلی و نقشه های سایت تجزیه و تحلیل می کنیم. این نه تنها در تعریف ارتباط با کلمات کلیدی هدف کمک خواهد کرد، بلکه به شما در رقابت در بازارهای فزاینده رقابتی کمک خواهد کرد.

– ساختار سایت

ما با بهینه سازی سرعت سایت، بهینه سازی کدها و تگ های html، نشانه گذاری استاندارد و بهینه سازی برای نسخه موبایل(ریسپانسیو بودن سایت) ساختار سایت را از لحاظ سئو کاملا بهینه می کنیم. اگر میخواهید پروژه سئو شما موفق شود، باید یک پایگاه جامع برای وب سایت خود داشته باشید. با کمک به بهبود ساختار سایت خود، شانس خود را در رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو افزایش می دهد (به کمک تجربه کاربری شما و تاثیر بر فروش).

– شناسایی و آنالیز کلمات کلیدی ارزشمند

این که آیا شما می خواهید ترافیک آلی را در سطح محلی یا ملی ارتقاء دهید، شناسایی کلمات کلیدی مورد نظر خود، اولین و مهمترین وظیفه ما است. ما به طور دقیق رتبه بندی فعلی، حجم جستجو و جستجوی هدف را برای ایجاد اولویت ها و اندازه گیری پیشرفت خود در نظر خواهیم گرفت.

– لینک دهی داخلی و خارجی اصولی

کسب لینک های ارزشمند به صفحات از سایتهای خارجی مرتبط، به ایجاد اعتبار وب سایت شما کمک خواهد کرد. ما مشخصات لینک سایت شما و هر یک از صفحات آن را تحلیل خواهیم کرد و فرصت هایی را برای بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو برای صفحات مورد نظر ایجاد خواهیم کرد.

– محتوا و تدوین ساختار محتوایی سایت

ما یک استراتژی محتوا قوی برای کمک به ایجاد موقعیت خود، یا از لحاظ جغرافیایی و یا در بازار شما ایجاد می کنیم و یک محتوای غیر تکراری و با برنامه زمانی و استانداردهای تهیه محتوا و تهیه محتوای مستمر متناسب با استانداردهای سئو وتدوین استراتژی لینک سازی داخلی سایت طبق تمام اصول سئو برای وب سایت شما فراهم می کنیم.

– شبکه های اجتماعی

قدرت و نفوذ رسانه های اجتماعی می تواند نقش مهمی در به دست آوردن رتبه بندی های آلی و ترافیک بازی کند. از طریق به اشتراک گذاری و مشارکت اجتماعی از طرف شما، ما می توانیم اعتماد بین مخاطبان هدف خود را به دست آوریم و مجوز خود را برای موتورهای جستجو ایجاد کنیم.

ما دوست داریم بخشی از موفقیت شما باشیم

شرکت ما بر روی پیاده سازی های استراتژیک تمرکز می کند و نتایج خوبی برای کسب و کار شما ایجاد می کند تا به شما در دستیابی به اهداف شما کمک کند و اعتقاد ما این است که میزان رضایتمندی شما برای ما بزرگترین تبلیغ است.

سئو در کرج
5

سئو در کرج

برای درخواست مشاوره رایگان و گپی دوستانه تماس بگیرید تا میزبان شما باشیم و با خیال آسوده و اطلاعات کافی بهترین تصمیم را بگیرید :

پاسخ دهید

    DESIGNESTAN
    0912-5302651