0912-0292081

بهترین افزونه های سئو برای وردپرس

بهترین افزونه های سئو برای وردپرس

ممکن است چندین ابزار جستجوگر وجود داشته باشد و هرچند هیچ کس نقش آنها را نفی نمی کند، یکی از ساده ترین و قابل دسترس ترین راه های بهینه سازی سایت وردپرس شما با کمک افزونه های وردپرس SEO است. خوشبختانه، بسیاری از افزونه های وردپرس SEO برای انتخاب شما وجود دارد. در اینجا لیستی از مهمترین آنها است.

افزونه Yoast

وردپرس SEO توسط Yoast به درستی یکی از پلاگین های برتر SEO برای وردپرس محسوب می شود. این یک مجموعه کامل است که تقریبا هر جنبه ای از جستجوگرها را پوشش می دهد. با استفاده از وردپرس SEO توسط Yoast شما می توانید فاکتورهای onpage و offpage را تجزیه و تحلیل کنید، نقشه های XML ایجاد کنید ، عناصر متا و لینک را بهینه کنید، همچنین فایل های .htaccess و robots.txt را ویرایش کنید و از ادغام با رسانه های اجتماعی لذت ببرید، از چندین سایت استفاده کنید و … به هر حال، اگر این پلاگین را دریافت کنید، ممکن است به چیزی دیگری نیاز نداشته باشید.

افزونه All in One SEO Pack

All in One SEO Pack یکی دیگر از جستجوگرها بسیار محبوب و جامع برای وردپرس است. همانند Yoast، شما می توانید از آن برای رسیدگی به تمام وظایف جستجوگرها خود استفاده کنید. All in One SEO Pack نقشه های XML، بهینه سازی عناوین و metatags، URL های پیشرفته، و … را ارائه می دهد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن توانایی حذف مسائل محتوای تکراری است.

افزونه Google XML Maps

اگر شما به دنبال یک مجموعه کامل SEO نیستید، مانند Yoast و یا All in One SEO Pack که در میان ویژگی های متعدد آنها با قابلیت XML Mapmap Sitemap همراه است، Google XML Maps برای شما بهترین انتخاب است. این پلاگین قابلیت های زیادی را ارائه نمی دهد، اما برای ایجاد Sitemap XML بسیار سریع و قابل اعتماد است، حتی اگر سایت شما بسیار بزرگ است و هزاران صفحه در آن وجود دارد.

افزونه HTML Sitemap for WordPress

در حالی که نقشه های XML برای موتورهای جستجو مفید نیست، یک Sitemap HTML برای بازدیدکنندگان انسان بسیار مفید خواهد بود. نسل HTML Sitemap بخشی از وردپرس SEO توسط Yoast است که به طور جداگانه ارائه شده است. این افزونه به شما اجازه می دهد انعطاف پذیری زیادی در نقشه سایت HTML خود داشته باشید و از چه چیزی صرف نظر کنید.

افزونه SEO Friendly Images

همه ما می دانیم چقدر مهم است که تصاویر را بهینه سازی کنیم و چقدر زمان صرف این کار می کنیم. با پلاگین SEO Friendly Images برای وردپرس، بهینه سازی تصاویر شما بسیار ساده تر می شود. این افزونه به طور خودکار ویژگی های alt و title را به تمام تصاویر شما اضافه می کند.

افزونه Share This

شما ممکن است محتوای خیره کننده داشته باشید اما اگر ترافیک را دریافت نکنید، آن بی فایده است. از راه های بسیاری برای هدایت ترافیک به سایت شما، سایت های اجتماعی یکی از بهترین ها هستند. با به اشتراک گذاشتن این افزونه برای وردپرس، به اشتراک گذاری محتوا بسیار ساده تر است. این افزونه نه تنها به شما و خوانندگان شما اجازه می دهد مطالب خود را در سایت هایی مانند فیس بوک ، توییتر اشتراک بگذارد، همچنین با ویژگی های تجزیه و تحلیل نیز همراه است.

افزونه Broken Link Checker

به ندرت یک متخصص سئو وجود دارد که نمی داند لینک های خراب بد است. پیگیری پیوندهای خراب یک به یک از نظر فیزیکی امکان پذیر نیست، حتی برای یک سایت کوچک. اگر چه نمی خواهید WordPress را ترک کنید، ابزارهای رایگان وجود دارد که لینک های خراب را بررسی می کنند، می توانید افزونه Broken Link Checker را دریافت کنید و سلامت لینک های خود را با آن نظارت کنید. هنگامی که یک لینک خراب یافت می شود، شما در مورد آن مطلع می شوید.

افزونه SEO Links Checker

در حالی که پلاگین قبلی برای تشخیص لینک های خراب عالی است، اگر شما می خواهید قدرت بیشتری در برخورد با لینک های خود داشته باشید، پس شما نیاز به SEO Links Checker دارید. هدف از این افزونه این است که به طور خودکار پیوندها (به عنوان مثال پیوندهای لینک) ایجاد کنید و آنها را دنبال کنید. اگر شما یک سایت بزرگ با تعداد زیادی لینک وابسته به یک کلمه کلیدی مرتبط دارید، این افزونه یک دستیار ارزشمند است.

افزونه Squirrly

آخرین پلاگین در این لیست Squirrly که یک مجموعه کامل SEO است، اما تفاوت آن این است که برای کارشناسان SEO است. SEO توسط Squirrly معاملات با تمام جنبه های سفارشی سازی SEO از بازاریابی محتوا، به پژوهش کلمات کلیدی، به تجزیه و تحلیل SEO، به بهینه سازی onpage را شامل می شود.

البته، تعداد زیادی افزونه SEO برای WordPress وجود دارد که ما در این مقاله نمی توانیم پوشش دهیم. با این حال، هشدار می دهیم که بیشتر پلاگین های دیگر به خوبی این پلاگین ها نباشد یا برای نسخه های قبلی وردپرس (و ممکن است با آخرین نسخه سازگار نباشد) ساخته شده اند.

پاسخ دهید

DESIGNESTAN
0912-0292081