طراحی لوگو در کرج

طراحی لوگو در کرج

طراحی لوگو در کرج با ما به شما بهترین راه حل های طراحی را ارائه می دهد و به برند شما کمک می کند که به بهترین شکل خود را از لحاظ بصری ارائه دهد. مهم نیست که صنعت و کسب و کار شما چیست، خدمات ما در طراحی لوگو در کرج خدمات تخصصی و اختصاصی ویژه ای برای شما است و باعث خواهد شد که مخاطبان شما یک دید کلی را از برند شما پیدا کنند. تیم طراحی لوگو دیزاینستان در محیطی کار می کند که در آن خلاقیت و رضایت مندی مشتریان بیش از هر چیزی حائز اهمیت است.

لوگو چیست؟

لوگو یک علامت، نماد، علامت تجاری یا نشان است که هویت یا مالکیت یک محصول، شرکت، کمپین یا مفهوم را به عنوان یک عامل قابل یادآوری و اولین چیزی که در ذهن مخاطبان می نشیند. در حقیقت لوگو چیزیست که برند شما را از رقبای شما متمایز می‌کند. بنابراین اینکه تصویر شما بی‌همتا باشد و متفاوت از بقیه تصاویر موجود، بسیار مهم بوده و نکته ایست که تمام شرکتها و کمپانی‌ها درگیر آن هستند.

لوگو را می توان در بسیاری از اشکال، اندازه و زمینه های مختلف استفاده کرد. به عنوان مثال، آرم یک هتل را می توان بر روی کارت ویزیت یا منو چاپ کرد، بر روی یک دستمال یا لباس های کارکنان آن هتل و یا به عنوان علامت بزرگ نئون بر روی تابلوی ورودی آن هتل برجسته کرد.

خدمات طراحی لوگو ما

تاکتیک ها و طیف گسترده ای از خدمات طراحی لوگو و آرم که ما استفاده می کنیم بهترین هستند و با مناسب ترین قیمت ممکن یک لوگو حرفه ای که معرف کسب و کار شما هست ایجاد کنید.

طراحی لوگو و آرم

طراحی لوگو و آرم


خدمات طراحی سفارشی آرم و لوگو ما با طراحی های بی نقص ارائه می شود. برای ما ، طراحی یک آرم به این معنی است که ما برای مارک های شما در سطح جهان هویت های جدیدی ایجاد می کنیم که بلندتر از کلمات صحبت می کنند.

طراحی لوگوی شبکه های اجتماعی

طراحی لوگوی شبکه های اجتماعی


با استوری های پر بازدید و کانالهای رو به رشد ، حضور واقعی برند تجاری شما در شبکه های اجتماعی بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. با ما ، شما می توانید نتایج برجسته و مثبتی را که انتظار دارید بدست آورید!

طراحی لوگو وب سایت

طراحی لوگو وب سایت


ما به طراحی لوگو به حرفه ای ترین نوع آن اعتقاد داریم زیرا می خواهیم کاربران وب سایت شما تجربه های فوق العاده و بی نظیر از سایت شما داشته باشند.

ویژگی های اساسی یک لوگو خوب چیست؟

لوگو باید ساده باشد تا بتواند وضوح طراحی آن را در زمینه های مختلف حفظ کند. اگر طراحی آن بیش از حد پیچیده طراحی شود، جزئیات آن ممکن است زمانی که آن را در مقیاس های کوچک استفاده می شود از دست داده می شود. همچنین، یک طراحی لوگو ساده، آسان تر به یاد آورده می شود و در نتیجه بلافاصله قابل شناسایی است. لوگو های برندهای معروف دنیا که توسط حرفه ای ترین طراحان دنیا به ثبت رسیده (مانند: nike , ebay , apple )، نشان دهنده بیشتر این ویژگی های اساسی است.

عملکرد اصلی آرم چیست؟

لوگو باید یک هویت فوری و به یاد ماندنی داشته باشد و باید با مخاطب هدف خود ارتباط مثبت داشته باشد. لوگو نشانه یا علامتی گرافیکی است که سرمایه داران تجاری، موسسات و حتی اشخاص حقیقی، جهت ایجاد تمایز خود از دیگران در دید عموم، از آنها استفاده می‌کنند. لوگوها گرافیکی هستند (سمبول یا آیکون) و یا از نام تجاری سازمان یا موسسه تشکیل شده اند (لوگو تایپ یا ورد مارک).

شرکت طراحی لوگو در کرج
طراح لوگو کرج

تاریخچه طراحی لوگو

سابقه طراحی لوگوها به چندین هزار سال بر می گردد. در طراحی های گرافیکی، طراحی نشانه یکی از تخصصهای رایج و منحصر به فرد به شمار می‌آید. انسانهای اولیه برای انتقال مفاهیم مثلا شکار در یک نقطه، علائمی را روی دیوار غارها ایجاد می کردند. مصریان باستان ببرای مشخص کردن مالکیت حیوانات خانگی خود با مارک هیروگلیف بر روی آن ها علامت مالکیت خود را میزدند. رومیان باستان و یونانیان از علامت ها برای شناساندن سفالگری خود از علائم استفاده می کردند.

در ابتدای قرن بیستم با معرفی چاپ رنگ و تولد صنعت تبلیغات، طراحی لوگو عمدتا از یک لغت نامه از تصاویر ملی، دریایی و کشاورزی استفاده می شد. مردم به راحتی معنای این نمادها را درک می کردند. علامت های ملی (تاج، پرچم ها و نشان های ارتش) به معنای شرافت و موقعیت است، در حالی که نمادهای دریایی، طبیعی و کشاورزی (دریاها، پرندگان زندگی، پرندگان، ساقه های گندم و حیوانات مزرعه) خلوص و طراوت را نشان می دادند.

در گذشته نه چندان دور بر خلاف امروز، هیچ مفهومی از تبلیغات هدفمند وجود نداشت و طراحان به طور آزادانه از تمام این نمادها برای تبلیغ هر محصولی استفاده می کردند. برای مثال: سیگار، قبل از اینکه ارتباط آنها با بیماری ریه و سرطان را درک کنیم، از واژگان نمادین استفاده میکردند تا کالاهای خود را جذاب تر کنند.

Ralf Speth
Ralf Speth
Read More
"اگر فکر می کنید طراحی خوب گران است ، باید به هزینه طراحی بد توجه کنید."
Massimo Vignelli
Massimo Vignelli
Read More
طراحی خوب یک زبان است ، نه یک سبک. "
John Doe
John Doe
hillman curtis
Read More
هدف یک طراح گوش دادن ، مشاهده ، درک ، همدردی ، همدلی ، سنتز و جمع آوری بینش هایی است که وی را قادر می سازد "نامرئی را قابل رویت جلوه دهد".
Previous
Next

چه ویژگی های مهمی برای طراحی لوگو بایستی در نظر گرفته شود؟

 • ساده باشد.
 • با فرهنگ موضوع همخوانی داشته باشد.
 • قابلیت تک رنگ شدن را داشته باشد.
 • قابلیت کوچک شدن در ابعاد ۱ سانتی متر را دارا باشد.
 • ترجیحا دارای فرم هندسی باشد.
 • وضوح عوامل مورد استفاده در نظر گرفته شود.
 • تناسب عوامل مورد استفاده کاملا رعایت شود.
 • منحصر به فرد باشد.
طراحی لوگو ارزان کرج

هویت نام تجاری منحصر به فرد خود را با طراحی لوگو سفارشی خود ارتقا دهید

لوگو نه تنها یک نماد است، هویت است و ما می دانیم هویت شما باید منحصر به فرد، سازنده و مناسب برای دنیای شرکت های بزرگ باشد. لوگوی شما ماموریت شما را برای امروز و دیدگاه فردا نشان می دهد.

لوگو یکی از مهم ترین عناصر نام تجاری است، این اولین نقطه تماس برای مشتریان شما است که نگاه و احساس را برای نام تجاری شما تنظیم می کند. آرم های سفارشی که برای کسب و کارها ایجاد می کنیم، اغلب برای سال ها ستایش می شود و مشتریان اظهار داشتند که سبک حرفه ای متمایز این طرح ها به آنها کمک کرده است.

طرح های لوگویی که ما برای شما ارائه می دهیم کاملا با پیام های کسب و کار شما هماهنگ می باشد و با ایدخه های ابتکاری و منحصر به فرد و ظرافت طراحی به شما در درخشش برندتان کمک می کند.

تیم حرفه ای ما با سال ها تجربه در طراحی لوگو در کرج با مهارت و رویکرد مناسب، به ارائه یک راه حل کامل که به تمام نیازهای طراحی لوگو سفارشی شما کمک می کند.

هیچ چیز بهتر از یک آژانس طراحی نیست که به نیازهای شما گوش فرا دهد و به تمام جزئیات توجه کند. خدمات طراحی لوگو در کرج توسط ما با یک تیم حرفه ای و آموزش دیده ارائه می شود که در حوزه خود بسیار خلاق و پرشور در مورد آنچه انجام می دهند هستند.

ما طیف گسترده ای از خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهیم که به آنها کمک می کند تا حضور نام تجاری خود را کاملا در بازار آنلاین و واقعی مشاهده کنند. کارشناسان طراحی لوگو ما تلاش می کنند تا طرح های دینامیکی را که بایستی اولین برداشت های عالی را در میان بازدید کنندگان به وجود آورند، ارائه دهد.

طراحان ما با استفاده از رنگ دقیق، اندازه و محتوایی که مخاطبان شما علاقه مند به تماشای آن هستند، با نام تجاری شما ارتباط برقرار می کنند.

مزایای استفاده از یک لوگو حرفه ای چیست؟

لوگو باعث می شود شما بیشتر به یاد ماندنی شوید. یک لوگوی حرفه ای به حفظ نام تجاری شما در ذهن مشتریان بالقوه کمک می کند و به شما کمک می کند از رقیبانتان جدا شوید.

از شما یک تصویر حرفه ای را در ذهن مشتریانتان می سازد و می توانید لوگو خود را در وب سایت خود، در رسانه های اجتماعی، در محصولات فیزیکی و کاتالوگ و بروشورهای تبلیغاتی ، طراحی سایت و… استفاده کنید و آنها را با هم مرتبط کنید و نام تجاری خود را متمرکز کنید.

هدفی که ما نسبت به مشتریانمان دنبالش هستیم

ما آرزو می کنیم شرکت ما، تنها یک شرکت گرافیک و تبلیغات برای شما نباشد، بلکه خانه شما باشد. ما قصد داریم بهترین خدماتی را ارائه دهیم که برخی از طرحهای شگفت انگیز و ارزان لوگو را به شما نشان میدهند تا به نیازهای شما برسند. ما را در موفقیت کسب و کار خودتان سهیم کنید.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + دو =

  DESIGNESTAN
  0912-0292081
  0912-0292081 026-33516480