چرا ما به طراحی سایت آموزشی نیاز داریم؟ تمام آموزشگاه های معتبر، از آموزشگاه های کودکان گرفته تا دانش آموزان و آموزشهای دانشگاهی و همچنین آموزشهای تکمیلی و جنبی، برای معرفی خدمات آموزشی و امکانات کلاس ها و معرفی اساتید و اطلاعات تماس خود نیاز به وبسایت دارند.

چرا ما به طراحی سایت آموزشی نیاز داریم؟ تمام آموزشگاه های معتبر، از آموزشگاه های کودکان گرفته تا دانش آموزان و آموزشهای دانشگاهی و همچنین آموزشهای تکمیلی و جنبی، برای معرفی خدمات آموزشی و امکانات کلاس ها و معرفی اساتید و اطلاعات تماس خود نیاز به وبسایت دارند.

چرا آموزشگاه ها حتما نیاز به وب سایت دارند؟

وب سایت آموزشگاه قطعا بهترین جایی است که می تواند به معرفی فعالیت ها و سوابق و مزایای آموزشگاه نسبت به آموزشگاه های رقیبان بپردازد. امروزه اکثر مردم بویژه دانشجویان و دانش آموزان برای تحقیق و کسب اطلاعات و تصمیم گیری در انتخاب یک آموزشگاه معتبراز جستجو در اینترنت و نگاه کردن به وب سایت آن آموزشگاه استفاده می کنند.

بنابراین در نزد دانشجویان و دانش آموزان اولین چیزی که نقش بسزایی در جذب به آن آموزشگاه ایفا می کند وب سایت آن آموزشگاه می باشد، مخصوصا اینکه آن وبسایت به خوبی طراحی شده باشد و بخصوص در نتایج جستجوی گوگل توانسته باشد که جایگاه خوبی را کسب کرده باشد.

بهترین را برای اینکه افراد بتوانند برای آموزش رشته و مطالب مورد نظر خود فاصله های جغرافیایی را حذف کنند یا اینکه در هر مکان دلخواه و در هر زمانی بخواهند به محتوای آموزشی مورد نظر خود دسترسی داشته باشند یا اینکه به دلیل مشغله کاری یا به هر دلیلی دیگری نمی توانند در کلاس حضور پیدا کنند، بهترین و تکمیل ترین راه طراحی سایت آموزشی برای این افراد است.

مخاطبان طراحی وب سایت آموزشی چه کسانی هستند؟

وب سایت های آموزشی تنها مختص به دانش آموزان و دانشجویان و حوزه های درسی نمی باشد. تمام علاقه مندان به یادگیری در حوزه های غیر درسی و کاری مختلف از جمله آشپزی، آرایشگری، مکانیکی و… می باشد تا با بکارگیری از بهترین استادان مجرب در حوزه های مختلف اقدام به آموزش کنند.

چه ویژگی هایی طراحی سایت آموزشی توسط تیم ما دارد؟

سایت های آموزشی طراحی شده توسط ما دارای گرافیک مناسب و دارای محیطی کاربر پسند است که ضمن ایجاد جذابیت، چشم را نیز خسته نکند. چون کاربران وب سایت های آموزشی مدت زمان زیادی را در سایت برای خواندن و دیدن مطالب آموزشی در سایت سپری می کنند بنابراین ساختار محتوای سایت باید به گونه ای باشد که خواندن مطالب آموزشی چشم کاربران را اذیت نکند و کاربر کمتر خسته شود و علاقمند به مطالعه بیشتر باشد.

ووکامرس woocommerce چیست؟
شاید این مطلب را نیز بپسندید

اما بدون شک مفیدترین مزیت سایت آموزشی طراحی شده توسط ما قابلیت فوق العاده آن برای قرار گرفتن محتوای آموزشی شما در بالاترین نتایج جستجوی گوگل است. قالب و معماری سایت کاملا منطبق با جدیدترین الگوریتم های گوگل و سایر موتورهای جستجو طراحی می شوند و طراحی سایت در کرج تضمین می کند سایت آموزشی شما هیچ مشکل فنی از این لحاظ نداشته باشد.

امکانات وب سایت های آموزشی توسط تیم ما :

 • دسترسی سریع و آسان به محتوای سایت
 • طراحی گرافیکی زیبا متناسب با بیان محتواهای آموزشی
 • معرفی کامل مطالب و محتواهای آموزشی موجود در سایت
 • امکان معرفی کامل استادان و رزومه و تجربیات آموزشی و شبکه های اجتماعی اختصاصی آنها
 • امکان قراردادن مطالب آموزشی تصویری درون وب سایت
 • امکان برگذاری آزمون ها و تست های آموزشی و سوالات تشریحی به صورت مجازی
 • امکان مدیریت کاربران و مجازکردن دانلود محصولات تنها برای اعضای خاص
 • دسته بندی مطالب و بخش های مختلف سایت
 • بخش آخرین اخبار و اطلاعیه ها
 • ثبت نام و پرداخت آنلاین شهریه
 • بخش های مختلف تماس با ما و پشتیبانی دانشجویان
 • و…

یکی از مهم ترین ویژگی های هر سایت آموزشگاهی حضور قدرتمند در موتورهای جست و جوگر که مهم ترین آنها گوگل است ظاهر شود. در صورتی که وب سایت بتواند در کلمات کلیدی و هدف خود در نتایج گوگل رتبه ی بالایی کسب کند، می تواند به نتیجه ی خود به سهولت و بدون کمترین هزینه ای برسد. وب سایت های ما با استانداردترین ساختار از لحاظ موتورهای جستجو و استفاده از آخرین متدهای ux , ui در دنیا طراحی می شود و با استفاده از تکنیک های اجرایی سئو توسط تیم حرفه ای ما به بهترین نحو پیاده سازی می شود.

ما با طراحی حرفه ای سایت تلاش می کنیم تا بازدیدکنندگان بهترین تجربه کاربری را از سایت شما داشته باشند و از حضور در سایت شما احساس خوبی داشته باشند.

طراحی سایت را با حرفه ای ترین و استاندارد ترین وب سایت ها از لحاظ طراحی و سئو با مناسب ترین قیمت با ما تجربه کنید.