طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

مزیت های طراحی سایت پزشکی : امروزه افراد برای پیدا کردن اطلاعات درباره بیماری خود و روش های درمان و بهترین پزشکان متخصص در زمینه آن بیماری بدون شک قبل از هر چیز به اینترنت رجوع می‌کنند. در حال حاضر افراد برای پیدا کردن یک پزشک متخصص خوب به وب سایت های آن ها مراجعه می کند و با دیدن رزومه آن پزشک و نظرات بیماران دیگره درباره آن پزشک و عکس هایی که از بیماران و مطب او در وب سایت موجود است پزشک و متخصص مورد نظر خود را انتخاب می کنند.

در گذشته شیوه جذب بیماران با امروز متفاوت بود، در سال های پیش پزشکان از طریق تبلیغات محیطی و چاپی ومعرفی افراد و استخدام بازاریاب و هزینه های بسیار بالا برای راه های غیر اصولی به جذب بیماران می پرداختند.

بهترین و کم هزینه ترین راه برای برند سازی شخصی یک پزشک قطعا طراحی سایت پزشکی برای او می باشد و این کار به راحتی ازطریق کلمات کلیدی قرار داده شده در وب سایت مانند: بهترین متخصص زیبایی، بهترین جراح قلب،… امکان پذیر می باشد.

بنابراین فعالان حوزه درمانی اعم از پزشکان و مراکز و شرکت‌های خدمات درمانی برای بهتر دیده شدن و معرفی خدمات و تخصص و حوزه فعالیتشان بدون شک باید حضوری فعال در دنیای اینترنت داشته باشند. طراحی سایت پزشکی بهترین راه برای ارتباط سریع و مستقیم بین بیمار و پزشک می باشد و در آگاهی آنها از خدمات پزشکی آن مرکز درمانی بهترین نقش را ایفا می کند.

دلایل نیاز پزشک به وب سایت

 • – بیش از ۷۰ درصد از مردم ایران به اینترنت دسترسی دارند و هنگامی که یک مشکل درمانی برایشان پیش می آید و میخواهند به پزشک مراجعه کنند در اولین قدم به دنبال راه درمان خود در موتورهای جستجو میگردند، و در این مرحله طبیعی است که کسانی دیده میشوند که وب سایت پزشکی دارند و در نتایج جستجو در رتبه های بالاتری قرار دارند و بیماران به آن ها اطمینان بیشتری دارند تا پزشکانی که در مجلات و تراکت های تبلیغاتی خود را معرفی میکنند.
 • – سیستماتیک کردن تعیین وقت ازطریق سیستم رزرو آنلاین، با این کار از بسیاری از مشکلاتی که در قدیم که از طریق سنتی این کار انجام می شد دور خواهند بود و از شلوغی مطب به دلیل مراجعه حضوری بیماران برای تعیین وقت قبلی جلوگیری می شود و بیماران حتی در ساعات غیر کاری مطب نیز با مراجعه به وب سایت می توانند به راحتی برای خود تعیین وقت کنند.
 • – امروزه افراد به پزشکانی اعتماد پیدا می کنند که با آنها به صورت شفاف و با صداقت صحبت کنند، در حال حاضر بیماران به راحتی با جستجو در اینترنت و مقایسه پزشکان با یکدیگر می توانند به راحتی انتخاب کنند.
 • – در گذشته بیماران برای دیدن نمونه کارهای آن پزشک و اطمینان از او مجبور به مراجعه به مطب بودند و این مسئله باعث شلوغی آن مرکز درمانی وهدر رفتن وقت و انرژی آن مرکز میشد. امروزه بیماران با مراجعه به سایت پزشکی و دیدن عکس و فیلم های قرار داده شده در آن و توضیحات آن پزشک و دیدن نظرات دیگر بیماران به راحتی و با کمترین هزینه می توانند تصمیم خود را بگیرند.
 • – در گذشته بیماران تنها به پزشکان نزدیک محل سکونت خود دسترسی داشتند و تنها به آنها مراجعه می کردند. امروزه با طراحی یک سایت پزشکی حرفه ای مراجعه کنندگان به دنیای اینترنت و شناختن آن پزشک از طریق دنیای مجازی به شهرها، اتنان ها و حتی کشورهای دیگر برای مراجعه با آن پزشک سفر میکنند.
بهترین ویرایشگرهای کد (بخش دوم)
شاید این مطلب را نیز بپسندید

ویژگی های طراحی سایت پزشکی توسط ما

 • بخش پرداخت و رزرو آنلاین : بیماران از طریق آن به راحتی می توانند وقت ملاقات خود را تنظیم کنند و به پرداخت هزینه خود اقدام کنند.
 • بخش مقالات تخصصی : افراد با مطالعه آن ها می توانند اطلاعات زیادی را درباره بیماری خود و راه های درمان آن کسب کنند.
 • بخش ویدئو و تصاویر نمونه کارها : که در آن اشخاص به راحتی به کارهای آن پزشک دسترسی دارند و با دیدن آنها به آن پزشک اطمینان پیدا می کنند.
 • بخش ارتباط آنلاین با مرکز درمانی : بیماران از طریق آن به راحتی به آن مرکز دسترسی دارن و می توانند سؤالات خود را بپرسند
 • بخش نظرات بیماران راضی : از طریق این بخش و خواندن نظرات دیگر بیماران برای بیمار اطمینان حاصل می شود و با خیال آسوده تصمیم خود را می گیرد
 • بخش درباره ما : در این بخش توضیحات راجع به مرکز درمانی و عکس هایی از آن قرار می گیرد و اطلاعات کاملی از رزومه کاری پزشک و تخصص های آن قرار میگیرد.
 • بخش تماس با ما : در این بخش راه های ارتباطی و شبکه های اجتماعی واطلاعات تماس و نشانی بر روی نقشه آن مطب یا مرکز درمانی قرار داده می شود.
 • سئو : یافتن کلمات کلیدی مناسب با تخصص آن پزشک و ایجاد محتوای بکر و سرعت بارگذاری بالای وب سایت و در نتیجه قرار گرفتن سایت پزشکی در آن کلمات کلیدی در بالاترین نتایج گوگل

متأسفانه ، هیچ پستی پیدا نشد

برچسب‌ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

  DESIGNESTAN
  0912-0292081