طراحی سایت پزشکی یکی از امکانات جدید دنیا امروزی است،که مجموعه دیزاینستان با روندی کاملاحرفه ای وباالگو های برتر جهانی آن را به بهترین وجه ممکن ارائه میدهد طراحان وب این مجموعه باتمام وجود بر ارائه بهترین وب سایت تلاش میکنند طراحی سایت پزشکی یکی از نیاز های درحال حاظر است.

بخاطر گسترش مریضی در جهان ونیاز به خدمات روزافزون پزشکی با این سایت درهرتایمی میتوانیم راجب سلامت خود اطمینان پیدا کرده یا متوجه مشکلی که هست بشیم و به رفع آن بپردازیم طراحی سایت پزشکی فقط مختص به بیماران وپزشک نیست بیشتر ادم ها همواره نگران سلامتی خودهستند که اگر یک پزشک برروند عمل بدنی آنها آگاه باشد این نگرانی ازشخص گرفته میشه و از بروز خیلی از بیماری ها که اگر ما آگاهی کافی از آن میداشتیم ممکن بود هیچ وقت دچارآن نشیم جلوگیری کنیم مثل قند و…

امروزه افراد برای پیدا کردن اطلاعات درباره بیماری خود و روش های درمان و بهترین پزشکان متخصص در زمینه آن بیماری بدون شک قبل از هر چیز به اینترنت رجوع می‌کنند. در حال حاضر افراد برای پیدا کردن یک پزشک متخصص خوب به وب سایت های آن ها مراجعه می کند و با دیدن رزومه آن پزشک و نظرات بیماران دیگره درباره آن پزشک و عکس هایی که از بیماران و مطب او در وب سایت موجود است پزشک و متخصص مورد نظر خود را انتخاب می کنند.

در گذشته شیوه جذب بیماران با امروز متفاوت بود، در سال های پیش پزشکان از طریق تبلیغات محیطی و چاپی ومعرفی افراد و استخدام بازاریاب و هزینه های بسیار بالا برای راه های غیر اصولی به جذب بیماران می پرداختند.

بهترین و کم هزینه ترین راه برای برند سازی شخصی یک پزشک قطعا طراحی سایت پزشکی برای او می باشد و این کار به راحتی ازطریق کلمات کلیدی قرار داده شده در وب سایت مانند: بهترین متخصص زیبایی، بهترین جراح قلب،… امکان پذیر می باشد.

بنابراین فعالان حوزه درمانی اعم از پزشکان و مراکز و شرکت‌های خدمات درمانی برای بهتر دیده شدن و معرفی خدمات و تخصص و حوزه فعالیتشان بدون شک باید حضوری فعال در دنیای اینترنت داشته باشند. طراحی سایت پزشکی بهترین راه برای ارتباط سریع و مستقیم بین بیمار و پزشک می باشد و در آگاهی آنها از خدمات پزشکی آن مرکز درمانی بهترین نقش را ایفا می کند.

دلایل نیاز پزشک به وب سایت

 • بیش از ۷۰ درصد از مردم ایران به اینترنت دسترسی دارند و هنگامی که یک مشکل درمانی برایشان پیش می آید و میخواهند به پزشک مراجعه کنند در اولین قدم به دنبال راه درمان خود در موتورهای جستجو میگردند، و در این مرحله طبیعی است که کسانی دیده میشوند که وب سایت پزشکی دارند و در نتایج جستجو در رتبه های بالاتری قرار دارند و بیماران به آن ها اطمینان بیشتری دارند تا پزشکانی که در مجلات و تراکت های تبلیغاتی خود را معرفی میکنند.
 • سیستماتیک کردن تعیین وقت ازطریق سیستم رزرو آنلاین، با این کار از بسیاری از مشکلاتی که در قدیم که از طریق سنتی این کار انجام می شد دور خواهند بود و از شلوغی مطب به دلیل مراجعه حضوری بیماران برای تعیین وقت قبلی جلوگیری می شود و بیماران حتی در ساعات غیر کاری مطب نیز با مراجعه به وب سایت می توانند به راحتی برای خود تعیین وقت کنند.
 • امروزه افراد به پزشکانی اعتماد پیدا می کنند که با آنها به صورت شفاف و با صداقت صحبت کنند، در حال حاضر بیماران به راحتی با جستجو در اینترنت و مقایسه پزشکان با یکدیگر می توانند به راحتی انتخاب کنند.
 • در گذشته بیماران برای دیدن نمونه کارهای آن پزشک و اطمینان از او مجبور به مراجعه به مطب بودند و این مسئله باعث شلوغی آن مرکز درمانی وهدر رفتن وقت و انرژی آن مرکز میشد. امروزه بیماران با مراجعه به سایت پزشکی و دیدن عکس و فیلم های قرار داده شده در آن و توضیحات آن پزشک و دیدن نظرات دیگر بیماران به راحتی و با کمترین هزینه می توانند تصمیم خود را بگیرند.
 • در گذشته بیماران تنها به پزشکان نزدیک محل سکونت خود دسترسی داشتند و تنها به آنها مراجعه می کردند. امروزه با طراحی یک سایت پزشکی حرفه ای مراجعه کنندگان به دنیای اینترنت و شناختن آن پزشک از طریق دنیای مجازی به شهرها، اتنان ها و حتی کشورهای دیگر برای مراجعه با آن پزشک سفر میکنند.

خدماتی که در طراحی سایت پزشکی ارائه میدهد

 • مقاله ( باتوجه به موضوع مورد نظر کاربرمیتواند اطلاعات کسب کند برفرض مثال شما دنبال اطلاعاتی به صورت تخصصی راجب مغز واعصاب ،قلب و عروق و…. هستید میتوانید به سایت مراجعه کرده و پزشک مدنظر خود راپیدا کرده و مقاله او را راجب سوال ای که ذهنتان را درگیر کرده مطالعه کرد وکسب آگاهی کنید .)
 • رزومه پزشک( در صورت بروز مشکل در سیستم بدنی نیاز به انتخاب پزشکی است که از هر نظربهترین بوده وسابقه کاری پر بار وکاملی داشته باشد شما با طراحی سایت پزشکی با رزومه کامل وجامع خود جزء اولین انتخاب های کاربران باشید تا انها بهترین را انتخاب کرده و با خیال راحت به حل مشکل خود بپردازند)
 • ایجاد پرونده پزشکی به صورت الکترونیکی ( بعد از کسب اطلاعات راجب رزومه پزشک و انتخاب آن برای تحت درمان قرار گرفتن پرونده ای توسط سایت تشکیل میدهید .)
 • اطلاعاتی راجب دارو ها ( بیماران میتوانند راجب داروها و اثرات ای که دارد کسب اطلاع کنند)
 • سیستم نوبت دهی آنلاین (کاربران عزیز میتوانند به صورت انلاین برای ویزیت حضوری از پزشک خود نوبت بگیرند)
 • پنل شخصی کاربری(هر شخصی میتواند در این سایت پنل کاربری شخصی داشته باشد و بتواند روند بهبود خودرامشاهده کرده)
 • تست ( بیماران میتوانند به صورت انلاین تست بدهند تست هایی که به صورت انلاین امکان دارد)
طراحی سایت خبری
شاید این مطلب را نیز بپسندید

مزایای طراحی سایت پزشکی

ازاولین و مهمترین آن کمک به پزشک مورد نظر هستش به اصطلاح میتواند به عنوان دستیارپزشک باشد و راندمان کاری پزشک را بالا ببرد یک پزشک شاید در روز بتواندحداکثر ۱۰۰ الی ۲۰۰ بیمار را ویزیت کند که حداقل نصف آنها نیاز به ویزیت حضوری نداشته و اینجا است که سایت پزشکی به کمک شما می آید.

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت در کرج پزشکی ، بذارید برایتان مثالی در این باب بزنم خیلی وقتها پیش میاید که وقتی از مطب پزشک برمیگردیم راجب نحوه چگونگی مصرف دارو دچار تردید میشید اینکه بخوایم یه رابطه نزدیکی بین پزشک و بیمار ایجادکنیم این سایت را برای رفاه حال پزشکان و بیماران تعبیه کردیم.

ازمزایای این طرح برای پزشکان تغذییه و روانپزشکان است که به نسبت از مراجعه کنندگان بیشتری دارند و بیشترشان با ویزیت به صورت آنلاین به قول معروف کارشان راه میوفتد.

پزشکان میتوانند علاوه بر بالا بردن راندمان کاری خود سرانه درآمد خود را بالا ببرند و افزایشش بدهند چون ممکن است در یک تایم مشترک پزشک یک ویزیت حضوری و چندین ویزیت انلاین داشته باشد شخص ازاطلاعات مربوط در سایت استفاده کرد و احیانا اگر نیاز به ویزیت حضوری بود میتواند به صورت انلاین نوبت گرفته و به صورت حضوری اقدام کند.

طراحی سایت پزشکی جهشی نو در جامعه کنونی

بارویکرد این امکان جدیددیگر مشکلاتی از قبیل طولانی بودن راه و زمانی که صرف رفت وآمد میکنیم را به حداقل برسانیم وهمواراش کنیم چه بسیارند اشخاصی که در مناطقی دور از مرکز کشور هستند و به علت سختی راه نمیتوانند از پزشکان ماهری که در کلان شهرها هستند استفاده کنند و حتی بالعکس چه بسیارند پزشکان ماهری که در شهرهای کوچک زندگی میکنند این سایت شمارا به تمام بیمارانی که به ترفند ماهرانه شما برای تیمار مریضی خود دارند درتمام کشور مرتبط میکند این ارتباط جهشی است نو در جامعه کنونی در جهت سهولت هرچه بیشتر وراحتی بیمار و پزشک است.

ویژگی های طراحی سایت پزشکی توسط ما

 • بخش پرداخت و رزرو آنلاین : بیماران از طریق آن به راحتی می توانند وقت ملاقات خود را تنظیم کنند و به پرداخت هزینه خود اقدام کنند.
 • بخش مقالات تخصصی : افراد با مطالعه آن ها می توانند اطلاعات زیادی را درباره بیماری خود و راه های درمان آن کسب کنند.
 • بخش ویدئو و تصاویر نمونه کارها : که در آن اشخاص به راحتی به کارهای آن پزشک دسترسی دارند و با دیدن آنها به آن پزشک اطمینان پیدا می کنند.
 • بخش ارتباط آنلاین با مرکز درمانی : بیماران از طریق آن به راحتی به آن مرکز دسترسی دارن و می توانند سؤالات خود را بپرسند
 • بخش نظرات بیماران راضی : از طریق این بخش و خواندن نظرات دیگر بیماران برای بیمار اطمینان حاصل می شود و با خیال آسوده تصمیم خود را می گیرد
 • بخش درباره ما : در این بخش توضیحات راجع به مرکز درمانی و عکس هایی از آن قرار می گیرد و اطلاعات کاملی از رزومه کاری پزشک و تخصص های آن قرار میگیرد.
 • بخش تماس با ما : در این بخش راه های ارتباطی و شبکه های اجتماعی واطلاعات تماس و نشانی بر روی نقشه آن مطب یا مرکز درمانی قرار داده می شود.
 • سئو : یافتن کلمات کلیدی مناسب با تخصص آن پزشک و ایجاد محتوای بکر و سرعت بارگذاری بالای وب سایت و در نتیجه قرار گرفتن سایت پزشکی در آن کلمات کلیدی در بالاترین نتایج گوگل