طراحی سایت شرکتی و سازمانی پرچم دار سازمان و شرکت شما برای آموزش مخاطبان خود در مورد اینکه شما چه کسی هستید ؟ چه کاری انجام می دهید ؟ و چرا این کار را انجام می دهید ؟ خدمت می کند.
سازمان ها و شرکت ها برای بالا بردن کیفیت خدمت رسانی نیاز به وب سایت ای منحصربه فرد برای سازمان و شرکت خود دارند با طراحی سایت سازمانی و شرکتی با افزایش خدمت رسانی سازمان و شرکت به افزایش متقاضیان شان منجر میشود .
همچنین به دلیل شیوع بیماری های واگیر دار در سراسر جهان وبه دلیل این که سازمان ها و شرکت ها مراجعه کنندگان زیادی دارند وجود فضای جدید کاری که به سازمان و شرکت به انجام امورکاری خود به صورت مجازی و ایجاد فضای ارتباطی جدید برای مراجعین وکاربران مجازی خود کمک میکند .

اهمیت طراحی و راه اندازی سایت شرکتی

امروزه برای هر شرکت و برندی داشتن یک پایگاه اختصاصی آنلاین از از الزامات و ضروری ترین چیزها بشمار می رود، شما با طراحی سایت شرکتی و پیاده سازی آن به بهترین و حرفه ای ترین شکل در واقع یک دفتر کار حرفه ای را برای خود در دنیای بزرگ کسب و کار آنلاین ایجاد کرده اید.

در حال حاضر راه اندازی یک سایت شرکتی دیگر تنها برای کلاس کاری آن شرکت بکار نمی رود و نقش بسیار مهم و پررنگی در کسب و کارها را ایفا می کند. تجربه ثابت کرده که شرکت هایی که این مزیت بزرگ را برای کسب و کار خود نادیده می گیرند، فرصت های بسیار زیادی را در مقایسه با رقبای خو از دست می دهند.

امروزه اکثر افراد برای پیدا کردن کالا و خدمات مورد نیاز خود به صورت آنلاین و از طریق اینترنت اقدام به جستجو می کنند و مشتریان ازطریق وب سایت آن شرکت با محصولات و اطلاعات تماس آن شرکت آشنا می شوند. در نتیجه کاملا واضح است که شرکت هایی که از این مزیت برخوردار هستند نسبت به رقبای خود در فروش محصولات و خدمات ارائه شده پیشی می گیرند.

طراحی سایت شرکتی حرفه ای با گرافیک جذاب، مهم ترین نقش را در برندینگ برای شرکت ها می باشد و به عنوان یک ویترین زیبا برای معرفی آن شرکت در فضای آنلاین است. طراحی سایت شرکتی برای برندها همانند داشتن پایگاهی در اینترنت است که از طریق آن می توانند محصولات و خدماتشان را بدون واسطه به مشتریان خود معرفی کنند.

متاسفانه یا خوشبختانه شرکت های طراحی وب سایت هایی هستند که برای طراحی سایت شرکتی قیمت هایی به شما میدهند که کاملا دور از ذهن و تنها برای بدست آوردن مشتری و سود خود می باشند. معمولا این نوع وب سایت ها بعد از چند ماه بدلیل هیچ گونه کارایی و پشتیبانی بدون هیچ گونه نتیجه و سودی به حال خود رها می شوند و مدیر آن برند را از دنیای بزرگ کسب و کار آنلاین دلسرد می کند.

وقتی مدیر یک شرکت بابت طراحی سایت شرکت خود حاضر نیست هزینه کند و یک مبلغ متناسب با نرم بازار برای وب سایت شرکتش که هویت آن شرکت در فضای اینترنت که یک جایگاه بین المللی و جهانی محسوب میشود بپردازد، قطعا انتظار افزایش مشتریان یا حداقل سطح مشتریانش نیز در همان حد و اندازه خواهد بود.

طراحی سایت سازمانی و شرکتی چه امکاناتی را به سازمان ارائه میدهد ؟

از مهم ترین امکانات موجود درسایت های شرکتی :

اطلاع رسانی :

انتقال اطلاعات به افراد امری ضروری است تا افراد مراجعه کننده به صورت دقیق و کامل درباره سوال هایی که برایشان ایجاد شده آگاهی پیدا کنند ، این اطلاع رسانی دارای دو مزیت برای سازمان است در وهله اول موجب افزایش سرعت کاری میشود و از سوالات بی رویه و تکراری افراد جلوگیری میکند در وهله دوم از مراجعه بی مورد و ازدحام آور افراد به سازمان اجتناب میکند .

اطلاع رسانی در وب سایت به صورت سازمان دهی شده و منظم قرار میگیرد یکی از این اطلاع رسانی ها درباره اخبار های سازمان و شرکت که سازمان میتواند اخبار خود را روزانه در سایت بار گذاری کند . رویداد های جدید و اتفاقات جدیدی که در سازمان به وجود آمده که معمولا سازمان و شرکت های دولتی اخبارشان به صورت چکیده در اخبار سراسری اطلاع رسانی میشود منتها بعد از این اطلاع رسانی سیل عظیمی از سوالات برای مخاطب به وجود میاورد که احساس نیاز به مراجعه حضوری میکند که اگر وب سایت سازمان اخبار خود را به صورت جامع بارگذاری کند پاسخگو تمام این سوالات خواهد بود .

وهمچنین سازمان غیرانتفاعی و شرکت های خصوصی که میتوانند از این امکان برای سازمان های خود برای پیشرویی در رقابت ها بهره ببرند .

طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)
شاید این مطلب را نیز بپسندید

نمایش محصولات و کالا ها :

شرکت ها و سازمان هایی که باارائه محصولات خود خدمت ارائه میکنند ، برای نمایش محصولات خود به وب سایتی نیاز دارند که علاوه بر نمایش محصول به معرفی و تبلیغ آن به صورت کاملا حرفه ای و با توجه به ترفند های بازاریابی برسد .

پشتیانی به صورت انلاین :

هر وب سایتی که ایجاد میشه برای بالا برند کیفیت سایت خود نیاز به تیمی فعال و پویا برای پشتیانی آن با علم و آگاهی کامل دارد .

خرید و فروش انلاین :

طراحی سایت به شرکت و سازمان این امکان را میدهد که به صورت انلاین به خرید و فروش محصولات خود بپردازند که این امر قدرت خرید و فروش شرکت را بالا برده و در نتیجه باعث افزایش درآمد شرکت میشود .

معرفی اهداف شرکت هدفمند بودن و آگاه کردن افراد از این اهداف باعث افزایش اعتماد اشخاص و ارباب رجوع به شرکت میشود .

پیشینه و رزومه و تاریخچه شرکت هرکاربری برای انتخاب ازبین شرکت های مشابه موجود همواره به دنبال شرکتی میرود که شناخته شده باشد و بتواند اطلاعاتی راجب آن دریافت کند که عملا برای کسب اطلاعات به گوگل مراجعه میکند چه چیزی از این بهتر که شرکت شما از اولین شرکت هایی باشد که کاربر بعد از جست و جو به آن برسد  و نیاز خود را با خدمات موجود در وب سایت شرکت شما رفع کند .

از دیگر خدماتی که طراحی سایت شرکتی میدهد میتوان به مواردی از جمله : سایت میتواند به صورت دوزبان طراحی شود که این امر به شرکت های بازرگانی و صنعتی که در کار واردات و صادرات هستند مورد نیاز است  ، نظرات کاربران ، صفحه تماس باما و …. با توجه به سلیقه شخصی و متمایزشرکت حتی امکاناتی منحصربه فرد  میتوان ایجاد کرد .

چرا انتخاب ما ؟

ما معتقدیم که سایت های طراحی شده توسط تیم ما باید نسبت به سایرین متمایز بوده و برگ برنده داشته باشد. به همین منظور اقدام به ارائه خدمات و امکانات ویژه ای کرده ایم. این امکانات می تواند کمک شایانی به پیشی گرفتن شما نسبت به دیگر رقبایتان کند.

امکانات ویژه تیم ما برای وب سایت شرکتی شما:

 • فروشگاه محصولات : ایجاد یک فروشگاه کاملا حرفه ای با تمامی امکانات که بتواند تمام نیازهای مشتریان شما را برآورده کند.
 • نمای ظاهری سایت : ایجاد طراحی زیبای بصری و رنگ بندی مناسب در طراحی سایت مطابق با فضای کسب و کار شما، علاوه بر ترغیب مخاطب به تعامل بیشتر با سایت، وجهه ای مرتب و چشم نواز از تجارت شما را به تصویر میکشد که میتواند در ذهن کاربران ماندگار شود.
 • گالری تصاویر محصولات : ایجاد یک گالری تصاویر زیبا که بتواند محصولات شما را به بهترین شکل به مشتریانتان معرفی کند.
 • فیلترینگ زیبا و کارامد محصولات : ایجا انواع فیلترینگ برای راحتی کاربران که به راحتی بتوانند خدمات ارائه شده توسط شرکت شما را با فیلتر کردن برحسب دسته بندی های مختلف و یا فاکتور های دیگری که از طرف مدیر وبسایت در نظر گرفته شده است ، در وب سایت بیابند.
 • جستجوی ای جکس : در جستجوی ای جکس، نتایج جستجو به طور لحظه ای و بدون بارگزاری مجدد صفحه نمایش داده میشود. این نوع جستجو برای کاربر لذت بخش است چرا که به محض شروع به تایپ کلمه مورد نظرش، نتایج جستجو را مشاهده میکند و می تواند به سرعت به هدف خود برسد.
 • طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) : طراحی سایت به صورت کاملا ریسپانسیو که در تلفن های همراه، تبلت ها و سایر دستگاه ها به درستی نمایش داده شود و مهم نیست ابعاد نمایشگر چقدر باشد، سایتی که توسط ما طراحی می شود نسبت به تمام ابعاد، به درستی واکنش نشان داده و خود را تطبیق میدهد.
 • طراحی اختصاصی صفحه تماس با ما : طراحی صفحه تماس با ما که یکی از مهم ترین صفحات یک سایت شرکتی به شمار می رود باید به گونه ای باشد که کاربر بتواند در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین شکل با شما ارتباط بر قرار کند و در آن اطلاعاتی از قبیل: آدرس شرکت، شماره های تماس، ساعت پاسخگویی، سوالات متداول، نشانی بر روی نقشه و… قرار می گیرد.
 • امکان چت آنلاین با مشتریان : که با استفاده از ای امکان می توانید به صورت آنلاین و لحظه ای با مشتریان خود در اریباط باشید و به سوالات آنها پاسخ دهید.
 • بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو: وب سایت ما کاملا با آخرین استانداردهای روز دنیا طراحی می شوند و در تمام سایت های بهینه سازی ابتدا تست شده و خطاهای آن کاملا برطرف می شوند و سپس آپلود می شوند.
 • سئو : کسب رتبه در کلمات کلیدی شما و قرار گرفتن آنها در صفحه اول گوگل
 • امکانات دیگر : سیستم نمایش ساعت و تقویم ، سیستم اطلاع رسانی آب و هوا ، اوقات شرعی ، ستاره دهی به مطالب و محصولات ، امکان ارتباط آسان با مدیران ، تعریف فرم های پذیرش نمایندگی ، آمار و اطلاعات سایت ، قابلیت پرینت محتوای سایت و …