ایجاد یک وب سایت شخصی چه لزومی دارد؟

با پیدایش شبکه های اجتماعی این باور به وجود آمده که نیاز به طراحی سایت شخصی کاهش پیدا کرده است. گرچه شبکه های اجتماعی می توانند یک رسانه آنلاین مناسبی برای معرفی افراد باشند، اما هیچ گاه کارایی یک وب سایت شخصی برای اطلاع رسانی متمرکز با دامنه اختصاصی افراد را ندارد.

در شبکه های اجتماعی چیزهایی که از لحاظ دیداری بسیار مهم هستند مانند قالب و گرافیگ آن به صورت غیر فابل تغییر و ثابت هستند و گرافیک و قالب مهم ترین گزینه در طراحی سایت شخصی بشمار می رود. گرافیک و نوع ساختار مهم ترین نکته برای معرفی برای معرفی افراد و زمینه کاری آن ها بشمار می رود.

در حال حاضر افراد بیشتر دیداری هستند، بنابراین بیشتر ترجیح می دهند هر چیزی را ببینند به جای اینکه بشنوند. برای معرفی تخصص و سوابق کاری رزومه شما ممکن است بگوید که شما چه تخصص و چه توانایی هایی را دارید، اما با سایت شخصی خود، شما می توانید کسی را به صورت مستقیم به وبلاگ ببرید و نشان دهد که چه چیزهایی کار شما را از از دیگران متمایز می کند. با نمونه ها، تصاویر پروژه هایی که در آن ها کار کرده اید، مقالاتی که نوشته اید، عکس های سمینار هایی که در آن ها شرکت کرده ایدو… در سایت شخصی شما می تواند بهترین و تکمیل ترین معرف شما و هویت آنلاین شما عمل کند.

سایت شخصی برای چه افرادی لازم است؟

طراحی سایت شخصی برای هنرمندان، عکاس ها، نویسندگان، مدیران، افراد جویای کار، استادان دانشگاه، وکلا، محققان،… برای معرفی فعالیت ها و آثار شخصی، رزومه و موارد دیگری که افراد سعی در نشان دادن آن ها به افراد دیگر دارند لازم است.

اگر شما در جستجوی شغل هستید و احساس نا امیدی می کنید؟ برای هر فرصت شغلی افراد بسیاری همچون شما برای آن فرصت شغلی با شما رقابت می کنند پس شما باید با یک روش خود را از دیگران متمایز کنید. بهترین راه این است که تصویر آنلاین خود را بسازید تا بتوانید راه موفقیت خود را در عصر اینترنت فراهم کنید. سلاح مخفی جدید شما ایجاد یک وب سایت شخصی است.

نکات امنیتی برای محافظت از وب سایت
شاید این مطلب را نیز بپسندید

برای هر هنرمندی مهم ترین هدفی که دنبال می کند ارائه هنر او به بهترین شکل به دیگران است. بهترین و کم هزینه ترین راه برای ارائه آثار هنری قرار دادن آن ها به صورت صوت، تصویر و نوشتار درون وب سایت شخصی آن هنرمند می باشد، که نقش یک گالری بدون محدودیت فضا را برای ارائه آثار او ایفا می کند.

برای مدیران بهترین روشی که آنها را از دیگر مدیران متمایز می کند داشتن یک سایت شخصی و در دسترس قرار دادن نظرات آن ها درباره مسائل روز و سخنرانی ها و سمینارهایی که در رابطه با شغل آنها انجام داده است یا ایجاد راه های دسترسی متنوع و سریع توسط فرم های تماس درون سایت و یا موارد دیگر است.

تقریبا تمام افراد در هر شغلی که هستند برای پیشی گرفتن و ایجاد برندینگ شخصی به یک سایت شخصی احتیاج دارند. وب سایت شخصی بیل گیتس

امکانات و ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی توسط ما

 • صفحه اصلی با ساختار و طراحی ویژه
 • ایجاد صفحه تماس با ما و ایجاد فرم های تماس به همراه معرفی شبکه های اجتماعی
 • ایجاد صفحات برای پروژه ها، نمونه کارها و گالری تصاویر
 • ایجاد بخش های اخبار، بلاگ، رویدادها و مقالات
 • سایت کاملا ریسپانسیو(نمایش مناسب بر روی موبایل، تبلت، لپ تاپ و کامیوترهای شخصی)
 • پنل مدیریتی بسیار ساده و آموزش رایگان آن
 • ایجاد بخش پرسش و پاسخ
 • نمایش نظرات کاربران
 • ایجاد اسلایدشوهای قابل ویرایش
 • خبرنامه
 • و…

با انواع مدل های طراحی سایت در کرج با تیم حرفه ای و مجرب دیزاینستان آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستیم.