طراحی لوگو در کرج

خانه    طراحی لوگو در کرج
طراحی لوگو در کرج طراحی لوگو در کرج

طراحی لوگو در کرج با ما به شما بهترین راه حل های طراحی را ارائه می دهد و به برند شما کمک می کند که به بهترین شکل خود را از لحاظ بصری ارائه دهد. مهم نیست که صنعت و کسب و کار شما چیست، خدمات ما در طراحی لوگو خدمات تخصصی و اختصاصی ویژه ای برای شما است و باعث خواهد شد که مخاطبان شما یک دید کلی را از برند شما پیدا کنند. تیم طراحی لوگو دیزاینستان در محیطی کار می کند که در آن خلاقیت و رضایت مندی مشتریان بیش از هر چیزی حائز اهمیت است.

اگرچه همه لوگوها ترکیبی از تایپوگرافی و تصاویر هستند ، اما هر نوع طراحی لوگو به برند شما احساس متفاوتی می بخشد. آیا تاکنون برند بزرگی را بدون لوگو دیده اید؟ یک لوگو تاثیر عظیمی بر شناخت مشتری از آن برند دارد.

از آنجا که لوگوی شما اولین چیزی است که مشتریان جدید مشاهده می کنند ، می خواهید مطمئن شوید که آن را به درستی درک کرده اند. شما همیشه سعی می کنید تا مشتریان مناسب را جذب و آنها را عاشق برند خود کنید.

شما می خواهید به بهترین نحو ممکن دیده شوید ، آیا اینگونه نیست؟ لوگوی شما نقش عظیمی در برداشت اولیه از کسب و کارتان دارد. لوگوی شما بر روی تمامی لوازم برندتان حک می شود و درون وب سایت و روی کارت ها و کاتالوگ های شما نیز قرار می گیرد.

لوگو چیست؟

لوگو یک علامت، نماد، علامت تجاری یا نشان است که هویت یا مالکیت یک محصول، شرکت، کمپین یا مفهوم را به عنوان یک عامل قابل یادآوری و اولین چیزی که در ذهن مخاطبان می نشیند. در حقیقت لوگو چیزیست که برند شما را از رقبای شما متمایز می‌کند. بنابراین اینکه تصویر شما بی‌همتا باشد و متفاوت از بقیه تصاویر موجود، بسیار مهم بوده و نکته ایست که تمام شرکتها و کمپانی‌ها درگیر آن هستند.

لوگو را می توان در بسیاری از اشکال، اندازه و زمینه های مختلف استفاده کرد. به عنوان مثال، آرم یک هتل را می توان بر روی کارت ویزیت یا منو چاپ کرد، بر روی یک دستمال یا لباس های کارکنان آن هتل و یا به عنوان علامت بزرگ نئون بر روی تابلوی ورودی آن هتل برجسته کرد.

هویت برند خودتان را درک کنید:

شما می خواهید که این لوگو هویت برند شما را به مشتریانتان منتقل کند، زمانی که شما به طور کامل دریافتید که چه چیزی شما را منحصر به فرد می سازد و برندتان بیانگر چه چیزی می باشد، تصمیم گیری درباره گزینه های طراحی بسیار آسان تر خواهد بود.

برای اینکه بفهمید هویت برندتان چیست، سوالات زیر را از خودتان بپرسید:

 • به چه دلیلی این کسب و کار را شروع کردیم؟ – ما چه کاری را بهتر از دیگران انجام می دهیم؟ – چه باور ها و ارزش هایی برای کسب و کار ما مهم می باشد؟
 • چه چیزی ما را متمایز و خاص می کند؟ – اگر می خواستیم برندمان را در سه کلمه توصیف کنیم آن سه کلمه چه بودند؟
برند سازی توسط طراحی لوگو

تاریخچه طراحی لوگو

سابقه طراحی لوگوها به چندین هزار سال بر می گردد. در طراحی های گرافیکی، طراحی نشانه یکی از تخصصهای رایج و منحصر به فرد به شمار می‌آید. انسانهای اولیه برای انتقال مفاهیم مثلا شکار در یک نقطه، علائمی را روی دیوار غارها ایجاد می کردند. مصریان باستان ببرای مشخص کردن مالکیت حیوانات خانگی خود با مارک هیروگلیف بر روی آن ها علامت مالکیت خود را میزدند. رومیان باستان و یونانیان از علامت ها برای شناساندن سفالگری خود از علائم استفاده می کردند.

در ابتدای قرن بیستم با معرفی چاپ رنگ و تولد صنعت تبلیغات، طراحی لوگو عمدتا از یک لغت نامه از تصاویر ملی، دریایی و کشاورزی استفاده می شد. مردم به راحتی معنای این نمادها را درک می کردند. علامت های ملی (تاج، پرچم ها و نشان های ارتش) به معنای شرافت و موقعیت است، در حالی که نمادهای دریایی، طبیعی و کشاورزی (دریاها، پرندگان زندگی، پرندگان، ساقه های گندم و حیوانات مزرعه) خلوص و طراوت را نشان می دادند.

در گذشته نه چندان دور بر خلاف امروز، هیچ مفهومی از تبلیغات هدفمند وجود نداشت و طراحان به طور آزادانه از تمام این نمادها برای تبلیغ هر محصولی استفاده می کردند. برای مثال: سیگار، قبل از اینکه ارتباط آنها با بیماری ریه و سرطان را درک کنیم، از واژگان نمادین استفاده میکردند تا کالاهای خود را جذاب تر کنند.

طراحی لوگو در کرج

ویژگی های اساسی یک لوگو خوب چیست؟

لوگو باید ساده باشد تا بتواند وضوح طراحی آن را در زمینه های مختلف حفظ کند. اگر طراحی آن بیش از حد پیچیده طراحی شود، جزئیات آن ممکن است زمانی که آن را در مقیاس های کوچک استفاده می شود از دست داده می شود. همچنین، یک طراحی لوگو ساده، آسان تر به یاد آورده می شود و در نتیجه بلافاصله قابل شناسایی است. لوگو های برندهای معروف دنیا که توسط حرفه ای ترین طراحان دنیا به ثبت رسیده (مانند: nike , ebay , apple )، نشان دهنده بیشتر این ویژگی های اساسی است.

عملکرد اصلی آرم چیست؟

لوگو باید یک هویت فوری و به یاد ماندنی داشته باشد و باید با مخاطب هدف خود ارتباط مثبت داشته باشد. لوگو نشانه یا علامتی گرافیکی است که سرمایه داران تجاری، موسسات و حتی اشخاص حقیقی، جهت ایجاد تمایز خود از دیگران در دید عموم، از آنها استفاده می‌کنند. لوگوها گرافیکی هستند (سمبول یا آیکون) و یا از نام تجاری سازمان یا موسسه تشکیل شده اند (لوگو تایپ یا ورد مارک).

انواع سبک های طراحی لوگو

آیا می خواهید بهترین نوع آرم را برای تجارت خود انتخاب کنید؟ در اینجا انواع آرم مورد نیاز برای دانستن و انتخاب شما آورده شده است:

لوگو های حرف نماد یا مونوگرام ( lettermarks ) :

لوگو های مونوگرام یا حرف نماد لوگو هایی هستند که از حروف تشکیل می شوند و یکی از قدیمی ترین نوع طراحی لوگو می باشند. لوگو های حرف نماد در عین سادگی قابلیت فراوانی در امور مختلف گرافیکی و تبلیغاتی را دارند و به راحتی حروف اول نام برند را در ذهن مخاطب ثبت می کنند.

بسیاری از شرکت های بزرگ مانند ال جی ، والت دیزنی ، گپ ، اچ پی ، مکدونالت و… از این نوع طراحی برای برند خود استفاده کرده اند که نشان دهنده توجه بالا بین المللی به مونوگرام می باشد.

از آنجا که تمرکز روی ابتدایی ها است ، فونت انتخاب شده (یا ایجاد شده) بسیار مهم است تا مطمئن شوید که آرم شما فقط آنچه شرکت شما انجام می دهد نیست بلکه در هنگام چاپ روی کارت ویزیت خوانا است.

آرم یا لوگوی تصویری :

همانطور که از نام آن پیداست این لوگو ها بصورت نماد سمبلیک (آیکونیک) طراحی می شوند و بیننده تصویری را از نماد آن کسب و کار مشاهده می کند. لوگو یا نماد مبتنی بر گرافیک است و تصویری است که وقتی فکر می کنید “لوگو” به ذهن می رسد. آرم تصاویر ساده ای از نشانه ای از یک شرکت یا محصول خاص هستند.

آنها از تصاویری که نمایش خلاصه یا لفظی از سازمان شما را در بردارند، استفاده می کنند. نمادها از نوشته معمولی غیرمستقیم ترند و فرصتی برای تفسیر وسیع تر و بهتر از آنچه شرکت ارائه می دهد، فراهم می کند. برای اینکه یک نماد لوگوی تاثیر گذاری باشد، باید قواعد زیر در آن رعایت شود. مزیت لوگوهای تصویری این است که به راحتی چشم بیننده با هر ملیت و زبانی متوجه آن می شود و اگر لوگو اصولی و حرفه ای طراحی شده باشد به راحتی در ذهن بیننده بخاطر سپرده می شود .

لوگوهای نوشتاری (logotypes) :

لوگوهای نوشتاری به این گونه است که نام برند، سایت، محصول یا … به صورت سفارشی طراحی می شود. منظور از سفارشی این است که از فونت آماده استفاده نمی شود و تک تک حروف آن به شکلی زیبا و منحصربفرد طراحی می شود و یا با تغییر یک یا چند حرف بصورت خلاقانه مفهومی را می رساند. آرم گوگل نمونه ای عالی از این مورد است. این نام به خودی خود جذاب و به یاد ماندنی است ، بنابراین ، وقتی با تایپوگرافی قوی ترکیب می شود ، این آرم به ایجاد شناخت قوی از برند کمک می کند.

همچنین ، مانند یک آرم نشانگر ، تایپوگرافی یک تصمیم مهم خواهد بود. از آنجا که تمرکز بر روی نام شما خواهد بود ، می خواهید یک قلم را انتخاب کنید – یا یک قلم ایجاد کنید – که جوهر کاری شماست.

لوگو های ترکیبی :

همانطور که از نام آن پیداست لوگوهایی که ترکیب تصویر و نوشتار ( لوگوتایپ ) را به همراه دارند لوگوهای ترکیبی نامیده می شوند . در لوگو ترکیبی تصویری به عنوان نماد برند و نوشتار منحصربفرد و اختصاصی برای نام برند طراحی می شود حتی بسیاری از برند ها در کنار لوگو تصویر و لوگوتایپ ، حرفنماد هم طراحی میکنند و متناسب با نوع امور تبلیغاتی و گرافیکی از یکی آن ها استفاده می کنند.

این لوگوها شامل متن و سمبل(شمایل) در کنار هم است که تصویر تجاری ای از سازمان یا شرکتتان، که می خواهید برجسته کنید، را ارائه می دهند. نوشته های کوتاه ، با فراهم سازی وضوح تکمیلی از اینکه سازمان شما در چه موردی است، می توانند مکمل این نماد یا شمایل باشند نمادهای ترکیبی یکپارچه و مستقل وجود دارند. برای نمونه، لوگوی استارباکس متن و گرافیک یکپارچه دارد ، ولی در لوگوی ای تی اند تی متن و شمایل از هم جدا هستند.

نرم افزارهای طراحی لوگو

ایلوستریتور Adobe Illustrator :

محصولات ادوبی به طور گسترده‌ای به عنوان استانداردترین و حرفه ای ترین برنامه‌های ویرایش تصویر شناخته شده‌اند و قطعا شرکت برتر در زمینه نرم افزارهای گرافیکی حال حاضر در دنیاست.

این برنامه که یکی از بهترین نرم افزارهای تولید شده توسط این شرکت می باشد به بسیاری از ویژگی‌های پیشرفته مجهز شده، به شما امکان می‌دهد که نه تنها لوگوهای خیره‌کننده، بلکه آیکن‌ها و نقاشی‌ها و موارد بیشتری بسازید.

برخی از ویژگی های این نرم افزار:

 • قابلیت ایجاد طرح‌های مجعد برای صفحات وب
 • قابلیت رنگ آمیزی و طرح ریزی به صورت Perspective
 • ابزار رسم بردار پیشرفته
 • ابزار تایپ لمسی
 • امکان وارد کردن چندین فایل در طرح ایلوستریتور
 • قابلیت طراحی طرح‌های Vector های بسیار پیچیده
 • استخراج CSS از منابع تحت وب

کورل دراو Corel draw :

کورل دراو در زمینه طراحی پوستر، لوگو، کارت ویزیت، طراحی جعبه و اسم، نسبت به سایر نرم افزارهای موجود در لیست، جدیدتر است. کورل دراو در زمینه طراحی پوستر، لوگو، کارت ویزیت، طراحی جعبه و اسم، نسبت به سایر نرم افزارهای موجود در لیست، جدیدتر است. در عین سادگی، امکانات بسیار زیادی دارد. از مزیت های کورل دراو، سرعت بالای نرم افزار و همچنین سرعت در تولید طرح است. در عین سادگی، امکانات بسیار زیادی دارد. از مزیت های کورل دراو، سرعت بالای نرم افزار و همچنین سرعت در تولید طرح است.

برخی از ویژگی های این نرم افزار :

 • اضافه شدن ابزار Table به منظور کشیدن جدول
 • قابلیت پشتیبانی از تمامی Format های قبلی Corel به اضافه‌ی: Autocad ، Painter X ، MS Word 2007 ، Adobe CS3 ، Publisher 2007 ، Lasted PDF Format
 • امکان فیت شدن عکس مورد نظر، دقیقاُ به همان اندازه‌ای که جدول جا دارد. ( طول و عرض عکس به صورت اتوماتیک تغییر می‌کند ) – قابلیت ذخیره‌ی Template و بازخوانی آن
 • قابلیت تغییر اندازه‌ی متن نوشته شده به صورت Real Time.
 • قابلیت Object Manager که قابلیت‌های زیادی به گرافیست می دهد. از جمله امکان لایه بندی و همچنین توانایی انتخاب نمایش خطوط فرضی برای هر صفحه به صورت کاملاً مجزا.
 • قابلیت Power Trace (تبدیل عکس به خط یا خطوطی که بتوان آن را در Corel ویرایش کرد) – توانایی کار با فایلهای برنامه Adobe illustrator

فتوشاپ Adobe Photoshop :

ادوبی فتوشاپ را قطعا می شناسید. نرم افزاری همه کاره و برای تمامی کارهای گرافیکی. این نرم افزار بهترین نرم افزار برای طراحی لوگو و پوستر نیست ولی برای حرفه ای شدن نیاز است. تفاوت عمده ای میان نرم افزار فتوشاپ و کورل دراو موجود است. به طور معمول طراحان گرافیک هر دو نرم افزار را به صورت مکمل در کنار یکدیگر برای خلق و ویرایش تصاویر گرافیکی مورد استفاده قرار می دهند.

نرم افزارهای گرافیکی به دو دسته نرم افزارهای پیکسلی یا بیت مپی و نرم افزارهای وکتوری تقسیم بندی می شوند؛ که نرم افزار Photoshop در رده نرم افزار های پیکسلی و نرم افزار CorelDraw در رده نرم افزارهای وکتوری قرار می گیرد. نرم افزار Photoshop مناسب برای افرادی است که قصد دارند تصاویر خود را ویرایش کنند و نرم افزار Corel Draw بیشتر مورد استفاده گرافیست ها و طراحان حرفه ای است.

برخی از ویژگی های این نرم افزار:

 • ویرایشگر حرفه ای عکس ها
 • قرار دادن افکت های متعدد
 • کار کردن بر روی تصاویر با کیفیت
 • به اشتراک گذاری عکس ها
 • تغییر رنگ عکس ها
 • مرور حرفه ای عکس ها

خدمات طراحی لوگو ما

اکتیک ها و طیف گسترده ای از خدمات طراحی لوگو و آرم که ما استفاده می کنیم بهترین هستند و با مناسب ترین قیمت ممکن یک لوگو حرفه ای که معرف کسب و کار شما هست ایجاد کنید.

طراحی لوگو و آرم

طراحی لوگو و آرم

خدمات طراحی سفارشی آرم و لوگو ما با طراحی های بی نقص ارائه می شود. برای ما ، طراحی یک آرم به این معنی است که ما برای مارک های شما در سطح جهان هویت های جدیدی ایجاد می کنیم که بلندتر از کلمات صحبت می کنند.

طراحی لوگوی شبکه های اجتماعی

طراحی لوگوی شبکه های اجتماعی

با استوری های پر بازدید و کانالهای رو به رشد ، حضور واقعی برند تجاری شما در شبکه های اجتماعی بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. با ما ، شما می توانید نتایج برجسته و مثبتی را که انتظار دارید بدست آورید!

طراحی لوگو وب سایت

طراحی لوگو وب سایت

ما به طراحی لوگو به حرفه ای ترین نوع آن اعتقاد داریم زیرا می خواهیم کاربران وب سایت شما تجربه های فوق العاده و بی نظیر از طراحی سایت شما داشته باشند.

مشخصات یک لوگوی خوب


 • ساده باشد.

 • با فرهنگ موضوع همخوانی داشته باشد.

 • قابلیت تک رنگ شدن را داشته باشد.

 • قابلیت کوچک شدن در ابعاد ۱ سانتی متر را دارا باشد.

 • ترجیحا دارای فرم هندسی باشد.

 • وضوح عوامل مورد استفاده در نظر گرفته شود.

 • تناسب عوامل مورد استفاده کاملا رعایت شود.

 • منحصر به فرد باشد.
طراحی آرم و نشانه

هویت نام تجاری منحصر به فرد خود را با طراحی لوگو سفارشی خود ارتقا دهید

لوگو نه تنها یک نماد است، هویت است و ما می دانیم هویت شما باید منحصر به فرد، سازنده و مناسب برای دنیای شرکت های بزرگ باشد. لوگوی شما ماموریت شما را برای امروز و دیدگاه فردا نشان می دهد.

لوگو یکی از مهم ترین عناصر نام تجاری است، این اولین نقطه تماس برای مشتریان شما است که نگاه و احساس را برای نام تجاری شما تنظیم می کند. آرم های سفارشی که برای کسب و کارها ایجاد می کنیم، اغلب برای سال ها ستایش می شود و مشتریان اظهار داشتند که سبک حرفه ای متمایز این طرح ها به آنها کمک کرده است.

طرح های لوگویی که ما برای شما ارائه می دهیم کاملا با پیام های کسب و کار شما هماهنگ می باشد و با ایدخه های ابتکاری و منحصر به فرد و ظرافت طراحی به شما در درخشش برندتان کمک می کند.

تیم حرفه ای ما با سال ها تجربه در طراحی لوگو با مهارت و رویکرد مناسب، به ارائه یک راه حل کامل که به تمام نیازهای طراحی لوگو سفارشی شما کمک می کند.

هیچ چیز بهتر از یک آژانس طراحی نیست که به نیازهای شما گوش فرا دهد و به تمام جزئیات توجه کند. خدمات طراحی لوگو در کرج توسط ما با یک تیم حرفه ای و آموزش دیده ارائه می شود که در حوزه خود بسیار خلاق و پرشور در مورد آنچه انجام می دهند هستند.

ما طیف گسترده ای از خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهیم که به آنها کمک می کند تا حضور نام تجاری خود را کاملا در بازار آنلاین و واقعی مشاهده کنند. کارشناسان طراحی لوگو ما تلاش می کنند تا طرح های دینامیکی را که بایستی اولین برداشت های عالی را در میان بازدید کنندگان به وجود آورند، ارائه دهد. طراحان ما با استفاده از رنگ دقیق، اندازه و محتوایی که مخاطبان شما علاقه مند به تماشای آن هستند، با نام تجاری شما ارتباط برقرار می کنند.