چاپ کاتالوگ در کرج

خانه    چاپ کاتالوگ در کرج
چاپ کاتالوگ در کرج

چاپ کاتالوگ در کرج : با توجه به فضای رقابتی در هر صنف کاری طراحی و چاپ کاتالوگ با جذابیت‌های بصری، نقش پر رنگی در اهداف تبلیغاتی هر مجموعه ایفا می‌کند و به خودی خود می‎تواند در روند برند سازی، بازاریابی و فروش هر مجموعه اثرات بسزایی داشته باشد.

کارشناسان ما در دیزاینستان با در نظر گرفتن زمان انجام پروژه و بودجه تبلیغاتی شما، این امکان را فراهم می‌کنند تا با چاپ کاتالوگ ارزان، فوری و حرفه‌ای و با کیفیتی مطلوب، شما را به اهداف تبلیغاتی مدنظرتان برسانند.

تمام پروسه از طراحی تا چاپ می توانید به صورت آنلاین با ما انجام دهید و ما شما را مداوم از لحظه سفارش تا موقع تحویل مطلع می نماییم.

اهمیت چاپ کاتالوگ

شاید این سوال برای شما پیش آید که با توجه به پیشرفت تکنولوژی چه لزومی بر چاپ کاتالوگ وجود دارد. جواب واضح است شما با چاپ کاتالوگ می خواهید یک بازار هدف خاص را به سوی خود جذب نمایید.

این طیف از مشتریان اگر به مشتری دائمی شما تبدیل شوند هر بار برای سفارش محصول باید از طریق کاتالوگ به اطلاعات آن محصول دسترسی داشته باشند و اگر از نسخه چاپی استفاده نمایند این کار با سهولت بیشتری انجام خواهد شد چون همواره به کاتالوگ دسترسی دارند و آن را روی میز یا کشو خود نگهداری می کنند.

نکاتی در مورد طراحی و چاپ کاتالوگ

در خصوص طراحی کاتالوگ در کرج و چاپ کاتالوگ در کرج نکاتی وجود دارد که می تواند در این مسیر به شما کمک کند. چون ممکن است بازار هدف شما خارج از کرج باشد باید به طراحی کاتالوگ اهمیت بیشتری دهید و این طراحی فقط مختص به بازار کرج نباشد و نوع دیزاین آن به نحوی باشد که در سایر نقاط نیز کارایی خود را داشته باشد.
محتوای بکار رفته در کاتالوگ باید همه جوانب محصول را بازگو کند چون کاتالوگ در واقع نماینده شما به شمار می رود به همین دلیل باید محتوای بکار رفته در آن به همه سوالات مشتری پاسخ بدهد. همانطور که اشاره شد رنگبندی کاتالوگ باید با رنگ سازمانی شما یکسان باشد تا صفحه آرایی آن به خوبی انجام گیرد.

جنس کاغذ کاتالوگ برای چاپ بسیار مهم است. برای افزایش حس اعتماد مشتریان شما موظف هستید که از کاغذ با کیفیت استفاده نمایید. کاغذ با کیفیت باعث می شود که عکس های محصولات شما نیز با کیفیت بالاتری چاپ شوند.
در آخر این نکته مهم را باید گوشزد کنیم که برای طراحی و چاپ کاتالوگ در کرج از شرکت های طراحی معتبر مشاوره دریافت کنید. ما با گروه مجرب و با دانش خود در دیزاینستان می توانیم همه نیازهای شما را در این زمینه پاسخگو باشیم.

راه هایی که کاتالوگ شما را تبدیل به موفقیت می کند:

۱. طراحی هماهنگ

فونت ها و رنگ های متن خود را حداکثر در چند گزینه نگه دارید و فواصل در متن شما رعایت شده باشد، ارائه با کیفیت تداعی کننده یک محصول با کیفیت است، فضای مورد نیاز را به عکس های خود اختصاص دهید بدون اینکه متن زیاد به چشم بیاید.

۲ . عکس های حرفه ای و فوق العاده

عکس های عالی از محصولات هسته اصلی هر کاتالوگ است، اگر میخواهید برای چاپ کاتالوگ هزینه نمایید ، از عکس های بی کیفیت استفاده نکنید. از محصولات و یا پیشنهادهای اصلی خود برای برجسته کردن کارهایی که میکنید به بهترین نحو استفاده نمایید.

۳. ادغام با تجارت الکترونیک

کاتالوگ ها راهی عالی برای پیشبرد اقدامات آنلاین هستند، کدهای QR و لینک سایتتان می تواند برای کنترل اثربخشی کاتالوگ کمک کننده باشد، مثلا با ارائه یک کوپن که نشان دهنده این است که مشتری کاتالوگ را دیده و از آن طریق سفارش داده است.

۴. اولویت بندی محصولات

کاتالوگ شما نباید فقط لیستی از محصولاتتان به ترتیب حروف الفبا باشد، فضای بیشتری را به محصولات پر فروش خود اختصاص دهید و آنها در چند صفحه پخش کنید. نمایش گزینه های ( محصولات برتر ) محدود باعث می شود تا مشتریان فروشگاه یا وب سایت شما را جستجو کنند.

منبع

هزینه چاپ کاتالوگ

این سوال شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نحوه محاسبه هزینه چاپ کاتالوگ ها به چه صورت انجام می شود.

محاسبه هزینه چاپ کاتالوگ ها بر اساس ابعاد کاتالوگ، تعداد صفحات کاتالوگ، نوع جنس صفحات داخلی کاتالوگ، نوع جنس جلد کاتالوگ، نوع صحافی، نوع پوشش جلد و صفحات داخلی و در نهایت تیراژ چاپ کاتالوگ محاسبه می گردد.

هر چقدر تیراژ چاپ کاتالوگ افزایش یابد، هزینه واحد چاپ و تولید کاتالوگ کاهش پیدا می کند. هر چه ابعاد کاتالوگ بزرگتر باشد، کاغذ و مقوای بیشتری باید صرف تولید آن کرد که در نتیجه هزینه چاپ را افزایش می دهد.

استفاده از پوشش های متنوع سلفن و یووی نیز در محاسبه هزینه چاپ کاتالوگ موثر است. بنابراین پارامتر ها و شاخص های متعددی در محاسبه چاپ کاتالوگ تاثیرگزار هستند، که در هر پروژه و بنا به مشخصات آن پروژه محاسبه می گردند. همچنین با توجه به نوسانات مواد اولیه عملا ارائه یک لیست قیمت برای چاپ کاتالوگ میسر نیست.

برای دریافت هزینه چاپ کاتالوگ میتوانید با ما تماس بگیرید؛ کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به محاسبه و ارائه پیش فاکتور چاپ کاتالوگ اقدام نمایند.

چاپ کاتالوگ ارزان در کرج

چاپ کاتالوگ ارزان در حقیقت توسط کسب و کارهای مختلف به خصوص کسب و کارهای تازه تاسیس و کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد تا با هزینه کم، تبلیغات بر مشتری تاثیر بگذارد. مردم هنوز ترجیح می‌دهند اطلاعات محصول مورد نظرشان را قبل از خرید و یا قبل از استفاده بررسی کنند.

چاپ کاتالوگ حرفه ای در کرج

شرکت های چاپ دیجیتال عمدتا با استفاده از تکنیک های مختلفی که در چاپ کاتالوگ حرفه ای استفاده می‌کنند، سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارند.

در طراحی و چاپ کاتالوگ باید دقت زیادی داشت زیرا طراحی چاپ کاتالوگ باید نسبت به دیگر رقبا متفاوت تر بوده و ابعاد مختلفی از اطلاعات را به گونه‌ای حرفه ای در خود جای دهد، دارای مطالب طولانی، تکراری و کسل کننده نباشد، مطالب به صورت منظم و دقیق در صفحات چیده شود تا مخاطب گیج نشود، از تصاویر با رنگبندی مناسب و با کیفیت بالا استفاده شود.

از آنجایی که کاتالوگ ها ممکن است به مدت بسیار طولانی در دست یک مشتری و یا حتی شرکتی که آن‌ها را سفارش داده است بمانند، در نتیجه ممکن است در طول زمان کیفیت اولیه خود را از دست بدهند.

از اینرو کاغذهایی که برای چاپ کاتالوگ دیجیتال استفاده می‌شود را با پوشش هایی محافظت می‌کنند این پوشش‌ از نوع سلفون یا لمینت است که توسط دستگاه‌های مخصوص انجام می‌شود که بنا به درخواست مشتری می‌تواند مات یا براق باشد. پوشش لمینت از ترک خوردن در هنگام تا کردن کاتالوگ جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود در طول دراز مدت کیفیت اولیه خود را حفظ کند.

چاپ کاتالوگ فوری در کرج

برای چاپ کاتالوگ فوری و در زمان کم بهترین انتخاب چاپ دیجیتال است. امروزه دستگاه‌های ‏دیجیتال می‌توانند ما را در ‏کم‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت صاحب یک کاتالوگ حرفه‌ای کنند.

چاپ کاتالوگ فوری با کمترین تیراژ ، ‏یکی دیگر از مزیت های چاپ دیجیتال کاتالوگ می‌باشد.‏ برای انجام این نوع از چاپ از پرینترهایی تحت عنوان پرینترهای لیزری استفاده می‌شود که زمان کمتری را نسبت به دیگر چاپ‌ها به خود اختصاص می‌دهد.

چاپ دیجیتال چیست؟

امروزه، با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و فناوری های نوین، صنعت چاپ عقب نمانده و نیاز دارد تا خودش را بروز کند. یکی از مواردی که توانسته است منجر به پیشرفت صنعت چاپ شود، چاپ دیجیتال می باشد.

بزرگترین مزیتی که چاپ دیجیتال نسبت به چاپ سنتی دارد، این است که سفارشات چاپی شما می تواند در کمترین زمان، اجرا و پیاده سازی شود. چاپ دیجیتال با چاپگر های لیزری و جوهر افشان انجام می شود که سرعت چاپ را به حداکثر می رساند؛ چون دستگاه های چاپ دیجیتال لیزری و جوهرافشان می باشد و می تواند تونر را روی زمینه های متنوعی پخش کند، سفارشات چاپی شما به راحتی روی کاغذ، کاغذ عکاسی، چوب، بوم، فوم و سنگ اجرا و پیاده سازی شود.

در سیستم های چاپ سنتی، چاپخانه ها با دستگاه های چاپ افست و یا چاپ فلکسو و برخی با چاپ لیزر کارشان را جلو میبردند اما امروزه با ظهور چاپ دیجیتال ، سرعت و دقت در چاپ افزایش یافته و کیفیت سفارشات چاپ به حداکثر رسیده است.

در چاپ و تبلیغات و به طور کلی سفارشات چاپی، سرعت تحویل سفارشات به عنوان یکی از مهم ترین عوامل هر چاپخانه به شمار می رود.همچنین، صرفه‌جویی در به‌کارگیری نیروی انسانی و توان روزافزونِ ماشین‌های چاپ دیجیتال در افزایش کیفیت و کاهش هزینه‌ی تمام شده‌ی به ازای هر برگ چاپی و همزمان افزایش تیراژ به این معناست که چاپ دیجیتال امروز در حال رسیدن به نقطه‌ی رقابت با چاپ افست و حتی پشت سر گذاشتن آن است.

نکاتی مهمی که باید قبل از چاپ کاتالوگ در نظر گرفت:

  • ۱.انتخاب یک شرکت چاپ مناسب
  • ۲.طراحی کاتالوگ و نوع پوشش
  • ۳.مطمئن بودن از تعداد و نوع و زمان چاپ کاتالوگ خود
  • ۴.جلوگیری از تاخیر در چاپ کاتالوگ
با کارشناسان ما تماس بگیرید 09125959757