طراحی کاتالوگ در کرج

خانه    طراحی کاتالوگ در کرج

همه شرکت ها و کسب و کارها در استان البرز برای اینکه بتوانند برند و یا محصولات خود را به مشتریان معرفی نمایند از ساز و کارهای مختلفی استفاده می کنند. یکی از این راه استفاده از طراحی کاتالوگ در کرج است. این یک روش عالی و منسجم به شمار می رود که حتی می توان از آن برای یک بازار هدف مشخص استفاده نمود.

اگر شما هم برای کسب و کار خود به دنبال طراحی کاتالوگ خلاق می گردید درست انتخاب کرده اید. دیزاینستان می تواند به شما در ایده پردازی و انجام پروژه های طراحی کاتالوگ کمک کند.

دیزاینستان با طراحان حرفه ای و خلاق در اجرای پروژه های طراحی کاتالوگ و با نمونه کارهای موفق طراحی کاتالوگ، آماده است تا بهترین خدمات و بالاترین کیفیت را در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار دهد.

طراحی کاتالوگ در کرج

طراحی کاتالوگ

کسب و کارها برای فروش بیشتر و تبلیغات از کاتالوگ استفاده می کنند. طراحی کاتالوگ دارای اصولی است. اگر می خواهید بدانید که اصول طراحی کاتالوگ چیست، کاتالوگ چه انواعی دارد، هزینه چاپ کاتالوگ چگونه محاسبه می شود با ما همراه باشید زیرا می خواهیم به این مسائل و موضوعاتی از این دست بپردازیم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم.

۶ اصل طراحی کاتالوگ

اگر شما صاحب یک کسب و کار و تجارت هستید برای شناساندن محصولات و خدمات خود به دیگران، به کاتالوگ احتیاج دارید. یک کاتالوگ عالی می تواند یک وسیله پر قدرت برای موفقیت شما در بازاریابی است. به همین دلیل باید اصول طراحی کاتالوگ به خوبی حفظ شود تا معرف اعتبار برند شما به دیگران باشد. در ادامه به ۶ اصل طراحی کاتالوگ می پردازیم.

طراحی کاتالوگ مجله ای

۱- طراحی کاتالوگ مجله ای

همیشه اولین ها برای انسان خیلی مهم است و تصویری که از آن لحظه دریافت می کند همیشه در ذهن او باقی می ماند. کاتالوگ مجله ای، می تواند به صورت ملموس موضوعی را در اختیار مخاطب قرار دهد و برند شما را با اعتبار نشان دهد. به همین دلیل خیلی مهم است که از تیمی برای طراحی کاتالوگ کمک بگیرید که حرفه ای باشند و اطلاعات شما را با ظاهری شیک، جذاب و خلاقانه به دید مخاطب برسانند.

۲- استفاده از رنگ برند

در کاتالوگ باید از رنگ سازمانی برند شما استفاده شود در این صورت می توانید احساساتی را که می خواهید، در بیننده ایجاد نمایید. در کاتالوگ و بروشور محل و فضای مناسبی برای نشان دادن رنگ سازمانی برند شما است. به همین دلیل تیم طراحی کاتالوگ شما در صورت حرفه ای بودن، این نکته را می داند که باید از تنوع رنگی در طراحی کاتالوگ بپرهیزد و تمرکز خود را بر روی استفاده از رنگ سازمانی برند شما قرار دهد.

همچنین باید در جای مناسب از رنگ برندتان استفاده شود زیرا استفاده بی موقع و بیش ازحد، می تواند از جذابیت موضوع بکاهد و تأثیرگذاری آن را کاهش دهد. به همین دلیل به سراغ یک تیم طراحی کاتالوگ حرفه ای بروید که به این نکات واقف باشد و آرم و لوگوی برند شما را در جای مناسبی در کاتالوگ قرار دهد. می توان یک صفحه از کاتالوگ را تنها به رنگ مخصوص برندتان اختصاص دهد و متن کوتاهی در آن قرار دهد.

استفاده از رنگ برند
استفاده از تصاویر باکیفیت و واقعی

۳- استفاده از تصاویر باکیفیت و واقعی

یکی از نکات مهم در طراحی کاتالوگ، تصاویری است که در آن به کار می رود. این تصاویر باید واقعی باشند و از تصاویر سایر وبسایت ها استفاده نشود. کیفیت و واقعی بودن این تصاویر باعث جذب شدن مخاطب می شود و در نهایت او را به خرید کردن ترغیب می نماید.

طراح حرفه ای کاتالوگ این نکته را می داند و سعی می کند حتما در کاتالوگ ها آن را رعایت نماید. نکته ای که اهمیت دارد این است که بهتر است از تصاویری استفاده بشود که مخاطب با دیدن آن احساس نزدیکی کند مصلا برای مخاطبان ایرانی، از تصاویر اشخاص غیر ایرانی بهتر است کمتر استفاده بشود.

۴- ارجاع به وب سایت

باید میزان اثربخشی کاتالوگ را افزایش بدهید. یک راه برای افزایش میزان اثربخشی کاتالوگ، ارجاع به وبسایت است. به عنوان مثال زمانی که نمی توان همه اطلاعات یک محصول خدمات را در کاتالوگ قرار داد، بهتر است بقیه اطلاعات را در وبسایت قرار داد تا هر دو کنار هم بتوانند کار تبلیغات او را به پیش ببرند. طراح کاتالوگ حرفه ای این نکته را می داند و با قرار دادن یک کیوآرکد در صفحه کاتالوگ، امکان دسترسی مخاطب به وبسایت مورد نظر را ایجاد می کند تا مخاطب بتواند با اسکن کد، اطلاعات کامل را از طریق وبسایت مورد نظر دریافت نماید.

ارجاع به وبسایت
استفاده از آیکون به جای بولت

۵- استفاده از آیکون به جای بولت

باید کاری کنید که کاتالوگ شما از جذابیت زیادی برخوردار باشد برای این کار می توانید در آن از آیکون استفاده نمایید، استفاده از آیکون های مرتبط با موضوع، باعث می شود مخاطب بتواند متن را به خوبی و آسانی درک کند. هر چه کاتالوگ شما تصویری تر باشد حرکت چشم مخاطب در صفحه بیشتر می شود و از خسته شدن او جلوگیری می کند. البته تیم طراحی کاتالوگ ما می داند که باید به اندازه از آیکون ها استفاده کند تا تاثیرگذاری آن حفظ شود زیرا استفاده بیش از حد آن، می تواند مخاطب را کسل کند.

۶ – استفاده از قالب های منظم

نکته مهم دیگر در طراحی کاتالوگ این است که همه عناصر موجود در آن، به صورت منظم کنار هم چیده شوند. هر چقدر نظم قالب ها بیشتر باشد مخاطب می تواند ارتباط بهتری با مطالب برقرار نماید. به همین دلیل طراح حرفه ای سعی می کند از یک لی اوت برای کاتالوگ استفاده کند تا مخاطب بتواند به راحتی آن را کشف کند و مفاهیم تصاویر را درک کند. مرتبط بودن تصاویر و قالب های دو صفحه کنار هم، باعث بالا رفتن جذابیت بصری کاتالوگ می شود.

طراحی جلد کاتالوگ با بقیه صفحات کاتالوگ فرقی ندارد.

شاید برخی افراد فکر کنند که از نظر اصول طراحی، طراحی جلد کاتالوگ فرقی با طراحی سایر صفحات کاتالوگ ندارد در صورتی که چنین نیست. بیننده اولین بار جلد کاتالوگ را مشاهده می کند و بر اساس آن تصمیم می گیرد بقیه صفحات آن را بخواند یا خیر به همین دلیل باید طراحی آن به صورتی جذاب و خلاقانه، اطلاعات داخل کاتالوگ را به بیننده نشان دهد و توجه او را به خود جلب نماید. برای طراحی جلد کاتالوگ باید از رنگ های مخصوص، فونت مناسب و تصاویر جذاب و با کیفیت استفاده شود. طراحان حرفه ای کاتالوگ ما نکات لازم در این زمینه را می دانند و در کنار حفظ جذابیت، اطلاعات لازم را در عین سادگی به ذهن مخاطب می رسانند تا مخاطب بتواند به راحتی مطالب را درک کند.

مزایای طراحی کاتالوگ دیجیتال چیست ؟

داشتن یک کاتالوگ دیجیتال این روزها بسیار رونق گرفته است ، اما بسیاری از توزیع کنندگان عمده فروشی دارای قفسه هایی پر از کاتالوگ چاپی از تولید کنندگان هستند.فهمیدن دلیل آن آسان است. برای چندین دهه ، این کاتالوگ ها یکی از مولفه های اصلی در فرایند فروش بودند که مشتریان خرده فروشی و مشتریان عمده را به خطوط تولید و جزئیات قیمت متصل می کردند. تا همین اواخر ، کاتالوگ های فیزیکی تنها روش عملی برای خرید محصولات بود.

امروز زمان واقعا تغییر کرده است و از کاتالوگ های چاپی ودیجیتال با هم استفاده میشود ، کاتالوگ های دیجیتال اطلاعات مشابه کاتالوگ چاپی را ارائه می دهند و می توان آنها را با کشیدن انگشت یا کلیک ورق زد.

کاتالوگ یک قسمت مهم از تلاش های بازاریابی هر کسب و کار است. این به شما کمک می کند تا تمام کالاهایی را که در حال حاضر ارائه می دهید. به نمایش بگذارید در حالی که به مشتریان امکان دسترسی به یک کاتالوگ با طراحی زیبا را در اختیار شما قرار می دهد. همیشه همراه داشتن ترکیب محصول و قیمت گذاری آن نیز بدون شک یک کار مهم است. اما هزینه چاپ همیشه بیشتر و بیشتر می شود.این جایی است که کاتالوگ های دیجیتالی مدرن وارد می شوند.

کاتالوگ های دیجیتالی هر دو مشکل را برطرف می کنند. ارزان ترند زیرا هزینه چاپ و توزیع بالایی ندارند و راحت ترند زیرا مشتریان می توانند از طریق تلفن ، رایانه لوحی یا رایانه خود به راحتی در هر مکان و هر زمان به آنها دسترسی داشته باشند. آنها کاملاً مناسب تهیه کنندگانی هستند که منابع لازم برای تهیه کاتالوگ چاپی جذاب را ندارند. اما می خواهند محصولات خود را برای مخاطبان بیشتری به نمایش بگذارند.

کاتالوگ  به چند روش چاپ می شود؟

در حالت کلی چاپ یکی از مهم ترین فرآیندهایی است که محصولات تبلیغاتی پشت سر میگذارند. در مورد کاتالوگ نیز قضیه به همین شکل است و شاید میزان اهمیت آن از سایر محصولات تبلیغاتی بیشتر باشد. برای درک این اهمیت تنها کافی است یک کاتالوگ بدون چاپ را در نظر بگیرید. احتمالا این تصور برایتان خنده دار است. کاتالوگ بدون چاپ تنها چند برگه سفید است که کنار هم قرار دارد.

قطعا چاپ نکته کلیدی در تهیه کاتالوگ است. اما روش های چاپی آن متفاوت است و نیاز به تامل دارد. در حالت کلی چاپ کاتالوگ به دو روش چاپ افست و چاپ دیجیتال انجام میشود. این دو نوع چاپ بسیار با یکدیگر تفاوت دارند. اگر بخواهیم در مورد تفاوت این دو نوع چاپ صحبت کنیم باید توضیحات مفصلی ارائه دهیم. در حالت کلی باید بگوییم هر یک از این فرمت های چاپی دستگاه های منحصر به فردی دارند که هر یک جزئیات به خصوصی داشته و به سبب این جزئیات نحوه چاپ ، کیفیت ، میزان مصرف رنگ و… متفاوت خواهند داشت. در ادامه در مورد هر یک از این روش های چاپی منحصرا توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

چاپ افست:

چاپ افست بهترین روش چاپ کاتالوگ به شمار میرود ویکی از رایج ترین انواع چاپ است که سالیان سال مورد استفاده چاپخانه ها در سراسر دنیا قرار گرفته است.در واقع مانند خیلی از فرآیند های چاپی چاپ افست نیز با محدودیت هایی رو به رو است. به عنوان مثال در چاپ افست تعداد بیشتری محصول به صورت همزمان چاپ میشود. البته از این مورد نباید به عنوان محدودیت دستگاه چاپ نام برد بلکه بالعکس یک حسن محسوب میشود. اما افرادی که قصد چاپ کاتالوگ دارند باید از این موضوع آگاهی کامل داشته باشند که چاپ افست تنها در تیراژهای مشخصی فرآیند چاپ کاتالوگ را انجام می دهد.
اما این تنها حسن چاپ کاتالوگ به وسیله چاپ افست نیست. بلکه یکی دیگر از عواملی که باعث میشود افراد چاپ افست را برای چاپ کاتالوگ انتخاب نمایند میزان کیفیت چاپی آن است. اگر بخواهیم روش های چاپ کاتالوگ را با یکدیگر مورد مقایسه قرار دهیم باید بگوییم چاپ افست از لحاظ کیفیت نسبت به روش های دیگر چاپ کاتالوگ برتری دارد.
یکی دیگر از عواملی که باعث میشود شرکت های چاپ و تبلیغات چاپ افست را به مخاطبان پیشنهاد دهند میزان مبلغی است که صرف ای نوع چاپ می شود. در حالت کلی چاپ افسست در گروه چاپ های مقرون به صرفه قرار دارد. در مورد چاپ کاتالوگ نیز قضیه به همین شکل است و چاپ افست بسیار ارزان تر از انواع دیگر است.
تمام این عوامل برتری چاپ افست را نشان میدهد و مهم ترین عواملی است که عموما چاپ افست برای چاپ کاتالوگ پیشنهاد داده می شود.

چاپ دیجیتال:

چاپ دیجیتال یکی دیگر از روش های چاپ کاتالوگ به شمار میرود که معمولا بیشتر شرکت های تبلیغاتی بر این باورند که  چاپ افست به دلایلی که بالا گتفیم برتری بیشتری نسبت به چاپ دیجیتال برای چاپ کاتالوگ دارد . اما با این وجود نیز چاپ دیجیتال گاها برای برخی افراد پیشنهاد میشود. این پیشنهاد دلایل مشخصی دارد که با آگاهی از این دلایل قطعا به خوبی میتوانید این پیشنهاد را درک کنید.
اگر بخواهیم چاپ دیجیتال را از لحاظ کیفیت مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم این نوع چاپ در مقایسه با چاپ افست از کیفیت پایین تری برخوردار است.همچنین اگر بخواهیم از لحاظ تیراژ چاپی این نوع چاپ را مورد بررسی قرار دهیم نیز باید بگوییم تیراژ چاپ دیجیتال بسیار کم تر از چاپ افست است.

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود بسیاری از شرکت های چاپ و تبلیغاتی چاپ دیجیتال را به مخاطبان پیشنهاد دهند تیراژ چاپی پایین است.  گاها با افرادی مواجه میشویم که کسب و کارهای کوچک دارند و به دنبال تبلیغاتی محدود هستند و قصد چاپ کاتالوگ بر حسب تیراژهای بالا را ندارند. برای این افراد چاپ کاتالوگ به روش دیجیتال بسیار مناسب است.
ولی همانطور که پیش تر نیز گفتیم چاپ افست نسب به چاپ دیجیتال بسیار مقرون به صرفه تر است .

اهمیت طراحی کاتالوگ در کرج

در ابتدا باید در نظر داشته باشید که طراحی کاتالوگ (catalog design) شما از اهمیت خاصی برخوردار است. کاتالوگ می بایست بر اساس ماهیت برند شما طراحی گردد. رنگ بکار رفته در کاتالوگ باید با رنگ سازمانی شما مطابقت داشته باشد. در واقع باید طراحی به نحوی انجام گیرد که کاتالوگ معرف برند شما در بازار باشد.

طراحی و چاپ کاتالوگ در کرج می تواند در معرفی هرچه بهتر برند شما در بین سایر رقبای استان البرز نقش اساسی داشته باشد. با توجه به اینکه در استان البرز و شهر کرج در سال های گذشته رشد جمعیتی چشمگیری وجود داشته است از همین رو شرکت ها با یک طیف بزرگ از مشتریان مواجه هستند که باید با ارائه بهترین خدمات این مشتریان به سمت خود جذب نمایند.

طراحی جذاب توجه مشتریان بالقوه را جلب می‌کند وعلاقه به محصول را در مشتری باعث می‌شود و موجب انگیزش درمشتری برای خرید می‌شود. برای شروع طراحی کاتالوگ، طراح در ابتدا نیاز به فایل لوگو یا نشانه (شامل آرم و لوگو تایپ یا نشانه نوشته فارسی یا انگلیسی) و محتوای نوشتاری (شامل متن و جداول) و عکس‌های با قابلیت چاپ که مهم‌ترین و تاثیرگزارترین عامل در طراحی می باشد را دارد. لوگو: آرم یا یک نماد گرافیکی که دربرگیرنده هویت سازمانی و تجاری شرکت می‌باشد. شاید به یاد ماندنی‌ترین بخش از هویت بصری یک شرکت که در ذهن مشتریان ماندگار خواهد شد.

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی اصولی با توجه به فضای رقابتی در دنیای کسب و کار و تبلیغات و بازاریابی باعث موفقیت در کسب و کار می‌شود، علاوه بر خاص بودن ایده طرح ، باید به سایر نکات کلیدی در طراحی توجه کرد، از جمله : جذابیت و خلاقیت طرح، محتوای موثر، هویت سازی، خلق پیام. بنابراین فروش قوی یک محصول به چگونگی طراحی گرافیکی کاتالوگ آن بستگی دارد تا بین صدها رقب خود متفاوت و خاص باشید.

طراحی جلد کاتالوگ و صفحات داخلی و چگونگی اجرایی ایده و روند صحیح تولید و ساخت یک کاتالوگ حرفه ای در کیفیت نهایی و اثر بخش یا نبودن آن موثر می باشد.

کاتالوگ ها اغب جهت نمایش و فروش محصولات ، و در موارد دیگر همانند دفترچه راهنما با ذکر جزیات عمل می کنند، از تفاوت های فیزیکی کاتالوگ با بروشور ها اصولا به می توان اغلب دارا بودن صحافی منگنه، سیمی یا چسب، روکشدار و حجیم بودن صفحات، گراماژ کاغذ، با سایز بندی های استاندارد قابل پست و … می باشد.

طراحی کاتالوگ صنعتی

در کاتالوگ های صنعتی طراح مجموعه روش هایی را در پیش مبگبرد که در سفارسات محصول در آتی تاثیر گذار خواهد بود. بکارگیری عکس های حرفه ای و صنعتی، رنگ های مربوط به آن صنعت خاص از جمله مواردیست که مخاطب را به انتخاب با اطمینان نسبت به برند محصول خاص هدایت میکند.

سبک طراحی کاتالوگ

سبک طراحی کاتالوگ شما از موثر ترین بخش هایی است که مخاطب را درگیر می کند.آموس در طراحی کاتالوگ ابتدا حوضه ی فعالیت شما را بررسی می کند و براساس آن سبک پیشنهادی خود را اتود می کند.سبک های مشابه میتوانند کار شما را بیش از پیش جذاب و اصولی سازد.

کاتالوگ شما نشانه ی اصالت کالای شما می باشدو در این میان یک طراحی غیر اصولی می تواند تمام برنامه های شما را برای جذب مشتری از بین ببرد. سبک های متفاوتی برای طراحی کاتالوگ وجود دارد . شما باید بسته به مخاطبتان ( جامعه هدف ) آن را تعیین کنید.

به طور مثال سبک طراحی برای کودک ، یک ورزشگاه و یک کارخانه بسیار متفاوت است و اگر تمام این سه جامعه را در یک قالب بگنجانیم و یک قالب برای آن در نظر بگیریم قطعا دچار مشکل خواهیم شد. این سبک در بخش های تخصصی بسیار تعیین کننده است.

سبک طراحی شما ، هویت سازمانی شما را مشخص میکند و هرچه این سبک اختصاصی تر باشد ، بر اصالت شما تاکید خواهد داشت. این اصالت را در رنگ قرمز کوکاکولا ، آبی پپسی و سایر برند های مطرح خواهیم دید. برای خود سبکی متمایز ایجاد کنید و بر آن در تمام اوراق خود از کاتالوگ تا هر بخش دیگر تاکید کنید.

طراحی کاتالوگ ها براساس نوع محصولات متفاوت و متغیر است. محصولات و خدمات را بر حسب زمان مورد استفاده به دو زیر مجموعه «سریع مصرف» fastUse و «کندمصرف» Slow use بخش بندی می کنیم. قابل توجه اینکه نوع محصولات تاثیری بر قیمت طراحی کاتالوگ و قیمت چاپ کاتالوگ ها نخواهد داشت. محصولات سریع مصرف مانند لبنیات، دستمال کاغذی، تجهیزات یکبار مصرف آزمایشگاهی و …

محصولات کند مصرف مانند تجهیزات و تاسیسات گرمایشی، اتومبیل، لوازم خانگی و … هستند. کارکرد و نحوه استفاده از کاتالوگ این محصولات متفاوت است. کاتالوگ محصولات سریع مصرف مانند مواد خوراکی غالبا محصول محور است و به نمایش و معرفی محصولات جدید می پردازد. اما در محصولات کند مصرف مانند لوازم منزل، بخشی از کاتالوگ ها را به برند سازی و معرفی شرکت و خدمات اختصاص می دهند. ضمن اینکه تجهیزات تخصصی تر غالبا دارای جداول و اطلاعات فنی و مهندسی بیشتری هستند؛ در حالی که در بروشور ها یا کاتالوگ های مواد غذایی نهایتا به جدول ارزش غذایی بسنده می شود.

چرا تجارت شما به کاتالوگ دیجیتال نیاز دارد؟

کاتالوگ چاپی مربوط به گذشته است(در نظر داشته باشید کلیه مجموعه های بزرگ از هر دو مورد یعنی دیجیتال و چابی برای بازاریابی استفاده میکنند و این نظریه برای استفاده تنها از کاتالوگ های چاپی است که باید از هر دومورد استفاده کنید) طبق گفته فراست و سالیوان ، ۶۹٪ از مشاغل گفته اند که قصد دارند تا ۵ سال آینده چاپ کاتالوگ های خود را همراه با نمونه های آنلاین توزیع کنند.

برخی از مزایای آن را به صورت خلاصه میگوییم و در ادامه آنها را کامل توضیح میدهیم :

به مشتریان بالقوه بیشتری دسترسی پیدا کنید ، محدودیتی در تعداد افرادی که می توانید کاتالوگ خود را برایشان ارسال کنید وجود ندارد، به شما کمک می کند جدیدترین محصولات خود را به نمایش بگذارید وسفارشات و فروشتان را افزایش دهید.

کاتالوگ های دیجیتالی باعث افزایش دسترسی مشتری شما می شوند کاتالوگ های چاپی همچنین به من کمک می کنند تا به مشتری دسترسی پیدا کنم. چرا هنوز باید به دیجیتال روی بیاورم؟

حق با شماست. اما به خاطر داشته باشید که کاتالوگ های مبتنی بر کاغذ با توجه به هزینه ها و نیاز معمول چاپ در دسته های بزرگ ، فقط به تعداد محدودی تحویل می شوند. هنگامی که همه آنها را تحویل دادید ، باید یک دسته دیگر را سفارش دهید ، و این به طور معمول یک نسخه چاپی بزرگ است.

این امر معمولاً باعث می شود که شرکت ها در مورد افرادی که به آنها توزیع می کنند ، انتخاب کنند ، به این معنی که آنها همیشه به کسانی که واقعاً علاقه مند به خرید هستند ، نمی رسند. نسخه های چاپی یک کانال ارتباطی یک طرفه محسوب می شوند. افراد آنها را باز می کنند ، صفحات را مرور می کنند ، با جزئیات بیش از یک یا دو صفحه را مرور می کنند ، یک محصول جالب پیدا می کنند و تمام. پس از آن ، معمولاً به کشوی زیرین ختم می شود .

بنابراین تهیه کاتالوگ های دیجیتالی با هزینه کمتری و برای مخاطبان بیشتر به مراتب آسان تر است. بدین معنی که شما می توانید بدون صرف تلاش و بودجه زیاد به مشتریان بالقوه بیشتری دسترسی پیدا کنید. نیازی نیست مراقب باشید که برای چه کسی آن را ارسال می کنید و می توانید به راحتی آن را دوباره ارسال کنید. می توانید کاتالوگ خود را از طریق خبرنامه های ایمیل به اشتراک بگذارید یا پیوندهای مربوط به آن را در صفحه فیس بوک خود ارسال کنید. مشتریان شما نیز همیشه می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

آنچه باید در طراحی کاتالوگ خوب منظور شود:

  1. معرفی امتیازات و رتبه های تولید (استاندارد – ایزوهای موجود) و…
  2. خلاصه ای از معرفی نام و عملکرد کارخانه تولیدی و شناساندن فعالیت ها در شروع مباحث کاتالوگ.
  3. ارائه اطلاعات و راهنمایی صحیح مخاطبان با استفاده از درج مشخصات فنی – خدمات ارایه شده – قابلیت های خاص و وجه تمایز آن نسبت به تولیدات متشابه، چه در تولیدات گذشته کارخانه و یا آنچه در بازار فعلی موجود می با شد.
  4. معرفی هر چه بیشتر در خصوص جدیدترین و بهترین ساخته ها و خدمات.
  5. وجود تصاویر و متون نوشتاری در کاتالوگ میزان تصمیم گیری و انتخاب صحیح را برای مخاطب سهل و آسان می کند و اوست که با دیدن و خواندن موارد فوق به زمان انتخاب و تصمیم خود سرعت می بخشد.
  6. کاتالوگ دید مقایسه ای به وجود می آورد. بدین صورت که مخاطب و یا مخاطبین از بین چند محصول معرفی شده به جهت مدل – کیفیت – کاربری – استحکام و از همه مهم تر هزینه برنامه ریزی شده جهت خرید و غیره، بتواند یکی را که با شرایط او سازگار است انتخاب و خریداری کند
  7. با درج آدرس، تلفن و آدرس اینترنتی، بتواند شناخت بیشتر را برای مخاطب فراهم کند.

طراحی کاتالوگ مینیمال

ساده بودن طرح در این سبک از ارکان اصلی مینی مال می‌باشد سبکی کاملاً ساده (حذف اشکال‌ها و متون اضافه) در این نوع طراحی کالا یا خدمات بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد و فوکوس اصلی روی محصول یا خدمات می‌باشد. پیشنهاد می‌شود اگر محصول یا خدمات جدیدی برای معرفی دارید از این نوع سبک استفاده نمایید. در این طرح باید مخاطب ۸۰% تا۱۰۰% اطلاعات لازم را از طرح نهایی را به ذهن انتقال دهد. قبل از طراحی بهتر است این سؤال را از خود بپرسید اگر مخاطب طرح شما رو مشاهده کرد چقدر برای او قابل‌ فهم است؟ اطلاعات محصول را با چه خلاقیتی به ذهن کاربر منتقل می‌کنید؟ خلاقیت و تجربه طراح در سبک مینی مال می‌تواند بسیار تأثیر گذار باشد و در اوج سادگی محصولات را می‌توان به زیباترین شکل به مخاطبین ارائه کرد. این نکته را به خاطر بسپارید که توازن، هارمونی رنگ و ترکیب ساختار بسیار پراهمیت است. نظم در جایگذاری تصاویر و عناوین می‌تواند برجذب مخاطب تأثیر گذار می‌باشد و می‌تواند به‌ راحتی مخاطب را در شناخت بهتر محصول راهنمایی کند. استفاده از فضای سفید یا رنگ‌ سازمانی می‌تواند بر طرح کاتالوگ و بروشور تأثیر گذار باشد و بهتر است با طراح کاتالوگ مشورت کنید و برای فضاهای خالی تصمیم‌ گیری کنید که طرح پس‌ زمینه سفید باشد یا اینکه از رنگ‌ سازمانی استفاده نمایید. توصیه می‌شود در این سبک مینی مال از رنگ‌ بندی گوناگون استفاده نکنید چراکه استفاده از رنگ‌های زیاد می‌تواند ذهن مخاطب را مشغول کند و نتواند با محصول شما ارتباط بگیرد.

طراحی کاتالوگ مدرن

طراحی کاتالوگ مدرن ، هدفی است که این مجموعه را گرد هم آورده که با شکوفایی خلاقیت های بی نظیر، بتوانیم شما را در جهت صعود تان در فضای رقابتی یاری برسانیم. با وجود فضای رقابتی شدیدی که در طراحی کاتالوگ وجود دارد، حتی اگر کاتالوگ یا بروشور از قبل طراحی شده دارید، همان طراحی دیگر در عصر جدید کاربردی نخواهد داشت و می بایست به فکر طرحی جدید و مدرن برای سازمان خود باشید.

دیزاینستان با تجربه ای بالا در زمینه طراحی، افتخار همکاری با بسیاری از شما عزیزان را در سرلوحه ی کاری خود دارد. در طراحی کاتالوگ مدرن از جمله عواملی که می بایست در نظر گرفته شوند، ایده پردازی به سبکی مدرن است. این طراحی باید آگاهانه انجام شود، فرد طراحی که با رنگ های مکمل و متضاد آشنایی دارد و در زمینه روانشناسی و تاثیر رنگ ها و طرح ها بر روی ذهن انسان آگاه است، مسلما خروجی بهتری در طراحی کاتالوگ ارائه خواهد داد که مورد پسند جمع کثیری از مخاطبان قرار خواهد گرفت.

تعرفه قیمت طراحی کاتالوگ چگونه است؟

طراحی کاتالوگ سبک های مختلفی دارد که هر کدام از آن ها پیچیدگی ها و اصول خاص خود را دارد به همین دلیل تعرفه قیمت طراحی کاتالوگ به مسائل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال سبک طراحی کاتالوگ، تعداد صفحات کاتالوگ، طراحی جلد کاتالوگ و … هر کدام دارای قیمت های متفاوتی هستند. جلد کاتالوگ اولین صفحه ای است که بیننده آن را می بیند به همین دلیل باید جذابیت خاص خود را داشته باشد تا بیننده را به خواندن ادامه مطالب ترغیب کند پس باید قیمت طراحی آن نیز متفاوت از باقی صفحات باشد.

با کارشناسان ما تماس بگیرید 09125959757