کانال های youtube برای طراحی وب سایت منبع بسیار خوبی برای یادگیری در مورد طراحی وب سایت است. طراحان وب و توسعه دهندگان در یک سفر دائمی از کشف قرار دارند. هر چارچوب، ابزار یا تکنولوژی مورد استفاده قرار می گیرد، شما می توانید تضمین کنید نسخه جدید یا به روز رسانی وجود خواهد داشت. یا ممکن است یک جایگزین در بازار وجود داشته باشد که توسط توده های خلاق تصویب شده است که چشم انداز کار شما را بهبود می بخشد.

آیا میخواهید React، JavaScript، Illustrator، UX و بیشتر یاد بگیرید؟ یا شاید شما همیشه می خواستید مهارت های تصویرسازی خود را بهبود ببخشید تا بتوانید پروژه شخصی خود را که در دو سال گذشته روی دسکتاپ شما نشسته است، پایان دهید. به هر دلیلی، هیچ راهی بهتر از یادگیری دانش آموزان وجود ندارد. برای دسترسی سریع به برخی از آموزش های عالی، YouTube پلت فرم کامل است.

۱ – DesignCourse

این کانال توسط گروهی به نام Gray اجرا می شود که برای برخی از نام های بزرگ در یادگیری ویدئویی از جمله Pluralsight، LinkedIn Learning و Lynda.com کار کرده است. او آموزش کامل پشته توسعه، که در این مورد به شما کمک می کند ترکیبی از طراحی و توسعه آموزش از جمله UI/UX, front end dev- back end dev and graphic design. با فیلم های جدید هفتگی، همیشه ارزش چک کردن دارد.

۲ – DevTips

اگر شما همیشه برای پریدن به جهان جاوا اسکریپت ترسیدید، باید از اینجا شروع کنید. هنگامی که میزبان شما David و MPJ شما را به قلاب می کشند، می توانید هر هفته بازگردید و چیزی جدید به دست آورید. بسیاری از انواع و سطوح در این کانال وجود دارد: شما می توانید یاد بگیرند که چگونه با Adobe CC شروع به کار کنید، برخی از نمونه سازی React را امتحان کنید و انیمیشن را با CSS کشف کنید.

۳ – Gigantic

اگر طراحی فلت و انیمیشن دوبعدی روی رادار یادگیری شما باشد، این کانال دارای مقدار زیادی از این آموزش ها برای ارائه است. آموزش های زیادی وجود دارد که نشان می دهد چگونه شخصیت های کارتونی را که می توانند شگفت انگیز باشند را ایجاد کرد. فراتر از طراحی شخصیت فیلم ها در طراحی لوگو توصیه های مفید ی در آن وجود دارد.

اشتباهات معمول در طراحی وب
شاید این مطلب را نیز بپسندید

۴ – Mike Locke

مایک لاک یک خواننده پرشور و مشتاق است که طراح ارشد UI / UX با مجموعه مهارت های گسترده است. او همه چیز را در مورد طراحی UI بصری، تجربه کاربر، طراحی تعاملی، معماری اطلاعات، تحقیق و تجزیه و تحلیل، XHTML / CSS و استراتژی و برنامه ریزی می داند. کانال او بازتابی است از آنچه که او از طراحی می داند. لاک در طراحی UI / UX تمرکز می کند و بسیاری از افکار و توصیه های معقول و منطقی ارائه می دهد. به علاوه، اگر شما نیاز به مشاوره حرفه ای دارید باید نگاهی به این کانال بندازید.

۵ – Layout Land

این کانال توسط طراح و برنامه نویس موزیلا جین سیمونز اداره می شود. شما ممکن است قبلا او را بدانید که او چه کسی است و یا اسم او را شنیدید، اگر اینطور نیست، اکنون وقت آن رسیده است که بدانید او چه کسی است. برای کسانی که به دنبال گرفتن طرح بندی و CSS Grid می گردند، در اینجا به مقدار زیادی ارائه می شود. اگر به دنبال فیلم هایی در خصوص خواص جدید CSS در این کانال وجود دارد.

۶ – LevelUp Tuts

ماموریت این کانال کمک شما به تبدیل شدن به یک توسعه دهنده وب بهتر است. این کانال مجموعه جامعی از فیلم ها ( بیش از ۸۰۰) با موارد جدید به طور منظم اضافه شده است. زبانها و تکنولوژی ها در آن درجه بندی شده است. اگر بخواهید Vue و React یاد بگیرند،فیلم های زیادی در آن موجود است. همچنین شامل بسیاری از فیلمهای HTML5، دروپال، CSS، SASS، Sketch و وردپرس است.

۷ – The Net Ninja

اگر میخواهید یک کمربند سیاه را در توسعه وب بدست آورید، این کانال جای خوبی برای یادگیری است. به روز رسانی منظم (تقریبا روزانه) در آن انجام می شود. به طور معمول فیلم های جدید سریال می شوند، به این معنی که بیننده ها یک دوره کامل را دریافت می کنند. بنابراین چه دوره هایی در معرض پیشنهاد هستند؟ Vuetify, Vue CLI, D3, React, Redux, Firebase, Materialize, Firestore, object-oriented JavaScript, CSS variables و Django در آن موجود هستند.